...

Üyelik

Giriş yapmak ya da üye olmak ücretli mi?

İnternet sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nasıl üye olabilirim?

İnternet sitemizin sağ üst köşesinde yer alan “Üyelik” bölümünden “Üye Ol” seçeneğini tıklayıp üyelik sayfasında ilgili alanları doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Joker Aile Kulübüne üye olmak bana ne gibi faydalar sağlayacak?

Joker.com.tr’ye üye olarak; birçok marka ve model arasından dilediğiniz ürüne, 30 gün iade/değişim avantajı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik 200 TL’nin üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücreti de ödemezsiniz. Her türlü öneri veya şikayetiniz için 0 850 200 14 14’den Müşteri Destek Hattına ulaştığınızda, üyeliğiniz sayesinde bilgilerinize daha kolay ulaşır ve size daha iyi bir servis verebiliriz. Joker Aile Kulübü üyeliğine sahip olarak; - Üyelere özel indirim ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. - 0 850 200 14 14 no’lu müşteri destek hattımıza ulaştığınızda işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. - Bir kez tanımlayacağınız adres bilgilerinizi sonraki alışverişlerinizde de kullanarak alışveriş süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. - Joker Aile Kulübüne üye olarak kulübümüzün ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. (Joker Aile Kulübü hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.) - Joker mobil uygulamalarımızda (Android sürümünü indirmek için tıklayın. Apple IOS sürümünü indirmek için tıklayın.) yer alan faydalı özelliklere erişebilir ve mobile özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Üyeliğim ne zaman aktif olur?

Üyelik işleminizin tamamlamanızla birlikte, hesabınızın etkinleştirme işlemi de tamamlanacaktır. Böylece anında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz..

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Üyelik bilgilerini güncellemek için, hesabınıza giriş yapmanızın ardından, ekranın sağ üst köşesinde göreceğiniz “Hesabım” bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Ulaşacağınız menü aracılığıyla, hesabınıza ait üyelik, çocuk, adres, şifre ve bülten aboneliği ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Şifremi bilmiyorum/unuttum, nasıl öğrenebilirim?

Sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Üyelik" butonuna tıklayarak, ulaşacağınız "Üye Girişi" başlıklı açılır menüde yer alan “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak, sitemize üye olurken kullandığınız e-posta adresi veya telefon numarasını vasıtasıyla, joker.com.tr hesabınızın şifresini temin edebilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerini güncellemek için, hesabınıza giriş yapmanızın ardından, ekranın sağ üst köşesinde göreceğiniz "Hesabım" bağlantısına tıklamanız ve açılan sayfada sol menüde yer alan “Şifre Değiştirme” butonuna basmanız gerekmektedir. Açılan sayfa üzerinden şifre değiştirme işlemini tamamlayabilirsiniz. İlgili sayfaya hızlıca erişmek için tıklayın.
Bize Ulaşın