...
Şimdi Keşfedin

Anne - Bebek Ürünleri, Bebek Bakım ve Emzirme Ürünleri

Joker’in anne bebek kategorisi hem bebek hem de anne için kullanılabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bebek bakım ürünlerinden emzirme ürünlerine, oyuncaklardan anne sağlık ürünlerine kadar yüzlerce çeşit anne bebek ürününü bu kategoride bul

Anne - Bebek Ürünleri, Bebek Bakım ve Emzirme Ürünleri

Joker’in anne bebek kategorisi hem bebek hem de anne için kullanılabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bebek bakım ürünlerinden emzirme ürünlerine, oyuncaklardan anne sağlık ürünlerine kadar yüzlerce çeşit anne bebek ürününü bu kategoride bulabilir, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Annelerin Hayatını Kolaylaştıran Ürünler

Anne bebek ürünleri arasında, farklı amaçlara hizmet eden ancak hayatı kolaylaştıran, zaman kazandıran ve pratiklik sunan pek çok seçenek mevcut. Bebeğinizle seyahat etmeyi seviyorsanız ve tatil planlarınız şimdiden hazırsa hem şehir içi hem de uzun yolculuklarda hayat kurtaracak rahat ve güvenli oto koltuklarına göz atabilirsiniz. Her zaman elinizin altında olmasını isteyeceğiniz kangurular sayesinde bebeğinizi rahatça taşıyabilir, sunduğu hareket özgürlüğü ve konfor sayesinde pek çok aktiviteyi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tercihinizi bebek arabasından yana kullanmak isterseniz tek elle açılıp kapanan, kolayca taşınıp saklanan modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Banyo denildiğinde akla gelen ve bebeklerin ciltlerine uygun yapıları ile anne babaların gönül rahatlığıyla alışveriş yapmasını sağlayan bebek bakım ürünleri de Joker güvencesiyle satışa sunuluyor. Pişik kremleri, şampuanlar, güneş koruyucular ve temizlik ürünleri bebek bakım alt kategorisinde yerini alıyor.

Anne bebek kategorisinde banyo saatlerini eğlenceli ve daha güvenli kılacak; küvetler, banyo oturakları, bebek oyuncaklarının yanı sıra tuvalet eğitimini kolaylaştıracak; tuvalet adaptörü, oturak, alıştırma külodu gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

Anne sütünün yetmediği ya da hiç alınamadığı durumlarda ebeveynlerin yardımına koşan formül mamalar ve devam sütleri, ilk aylardan itibaren bebeğinizin beslenmesine katkı sağlıyor. Ek gıda sürecinden sonra kullanabileceğiniz kavanoz ve kaşık mamalar, krakerler ve barlar da ebeveynlerin işini kolaylaştırıyor. Özellikle evin dışındayken pratik bir kullanım sağlıyor.

Anne bebek ürünleri içinde bulunan ve çeşitli amaçlarla kullanılan beslenme gereçleri, ebeveynlere büyük kolaylıklar sunuyor. Uzun süren kaynatma işlemlerinden kurtulmanızı sağlayacak sterilizatörler, mamaları kolayca hazırlayan biberon ısıtıcı ve mama pişirme makineleri zamandan tasarruf ettiriyor. Yalancı emzik ve dişlikler, dişleri kaşınan bebeğinizi rahatlatıyor. Yemek saatlerinde giysilerinin kirlenmesini engelleyen önlükler, sevimli tabak, çatal ve kaşık setleri de beslenme gereçleri içinde yerini alıyor.

Annelerin Konforunu Arttıracak Emzirme Ürünleri

Emzirme ürünleri ile bebeğinizi beslerken daha konforlu hissedebilirsiniz. Emzirme kıyafetleri ve iç çamaşırları ile özellikle ilk aylarda sıkça beslenmesi gereken bebeğinizi rahatça besleyebilirsiniz. Tıpkı kıyafetler gibi dışarı çıktığınızda bebeğinizi daha rahat şekilde emzirmenizi sağlayan emzirme örtüsü ve yastığını da kategoride bulabilirsiniz. Göğsünüzden akan fazla sütleri emen ve çamaşırınıza geçmesini engelleyen göğüs pedleri ile sürekli kıyafet değiştirmekten kurtulabilirsiniz.

Meme ucu belirgin olmayan ya da yara olduğu için doğrudan bebeğiyle temas etmesini istemeyen anneler, göğüs ucu koruyucu silikonları tercih ediyor. Doğal içerikli göğüs kremleri ise yara olmuş ya da olmaya müsait göğüslerin iyileşmesine destek oluyor. Anne sağlık ürünleri arasından size en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Hem çalışan hem de sütünün çoğalmasını isteyen annelerin en sık kullandığı araçlardan olan göğüs pompaları de anne emzirme ürünleri arasında yer alıyor. Elektrikli ya da manuel olarak satışa sunulan makineleri kullanan anneler, süt saklama kapları ve poşetleri ile sağdıkları sütleri en sağlıklı ve pratik şekilde saklayabiliyor.

En Çok Tercih Edilen Anne - Bebek Ürünleri

Anne bebek ürünleri, ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillense de en çok satan ürünler genellikle hep aynı şekilde listeleniyor. Listenin başında elbette ki bebek bezleri yer alıyor. Farklı ağırlıklar baz alınarak özel olarak hazırlanan bebek bezleri, standart seçeneklerinin yanında külot bez, mayo bez gibi alternatiflerle de satışa sunuluyor. Bebek bezleri ile birlikte kullanılan ıslak mendil ve havlular en çok tüketilenler arasında dikkat çekiyor. Hızlı tüketilen bebek sağlık ürünleri içerisinde bulunan temizleme pamuğu ve deterjanı da çok satanlar listesine girmeyi başarıyor.

Bebeğin temel ihtiyaçlarından olan beslenme ile ilgili ürünler de en çok satanlardan. Göğüs pompaları, süt saklama kapları, süt artırıcı içecekler emzirme ürünleri altında büyük ilgi görüyor. Sütün yetmediği zamanlarda ya da ek gıda döneminde kullanılan devam sütleri ya da mamalar da yine satışı çok olan ürünlerden. Bebeğinizin beslenme saatinde rahat etmesi için kullanacağınız mama sandalyesi ise ebeveynlerin alınacaklar listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Özellikle ilk aylarda rahat etmesi, tek başına vakit geçirebilmesini sağlayan ana kucakları ve park yataklar, anne ve babaların hayatını kolaylaştırıyor. Bu ürünler, kolayca taşınabilmeleri ve evin her yerine yerleştirilebilmeleri nedeniyle uykudan oyuna farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Yine ev içerisinde keyifli ve kaliteli vakit geçirilmesini sağlayan aktivite masası ve jimnastik merkezleri de en çok tercih edilen bebek oyuncakları arasında. İlerleyen yaşlardaki çocuklar içinse bisikletler ve akülü arabalar talep gören ürünlerden.

Anne ve bebeğe dair tüm ürünlere ulaşabileceğiniz bu kategoride bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz. Onlarca markanın birbirinden farklı seçeneklerini inceleyerek karşılaştırma yapma olanağı bulabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.