...

Platin Üyelik

joker-family-register

Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Joker Platin üyesi olduğunuz andan itibaren Joker.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerin tamamında ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir fiyat alt limitini aşmak gibi bir zorunluluğunuz bulunmaz. Yapacağınız alışveriş 1 TL tutarında olsa dahi, kargo bedeli olmaksızın siparişiniz kapınıza kadar teslim edilir.

Ücretsiz Medline Acil Sağlık Hizmeti

Türkiye’nin JCI sertifikasına sahip ilk özel acil sağlık hizmeti kuruluşu olan Medline tarafından sunulan Acil Sağlık hizmeti, acil durum kategorisine giren vakalar için 7 gün 24 saat profesyonel acil sağlık hizmeti almanızı sağlayan bir hizmettir. Joker Platin üyesi olduğunuzda, dilerseniz kendiniz dilerseniz de seçtiğiniz 1 yakınınız için, 150 TL değerindeki 6 ay boyunca geçerli Medline Acil Sağlık Hizmeti paketine bedelsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Platine Özel İndirimler

“Jokerler Hesaplıdır, Anneler Bilir.” sloganıyla yola çıkan firmamız, en kaliteli anne - bebek ürünlerini piyasadaki en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir. Joker Platin üyelerine özel indirimler ile, fiyat avantajını bir adım daha öteye taşıyoruz. Joker Platin üyelerine özel indirimler, piyasada benzeri görülmeyen kampanya fırsatlarını sizlere sunuyor.

Şimdi Üye Olun!

Çocuk Bilgilerim

Size özel fırsatları sizinle paylaşabilmek için talep ediyoruz.

Adı

Doğum Tarihi

Ekle

6 Aylık Medline Sağlık Hizmeti’nden kim faydalanacak?

 

6 Aylık Üyelik

49,99 TL

veya 9,99 TL x 6 Taksit İmkanı