...

Kargo ve Teslimat

Kargo ücretiniz ne kadar?

İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız toplam tutarı 50₺ üzerindeki tüm alışverişlerinizde kargo bedeli alınmamaktadır.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

Siparişlerinizi, Yurtiçi Kargo (kapıda ödeme), PTT Kargo veya Aras Kurye firmalarından birisi aracılığıyla teslim alabilirsiniz. Kargo firması seçimini sipariş aşamasında yapabilirsiniz.

Kargomu ne zaman teslim alabilirim?

Mesafeye bağlı olarak 1 ile 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Siparişimi hangi gün teslim alabilirim?

Sipariş teslim gün ve saati, tercih ettiğiniz kargo firmasının çalışma saatlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. PTT Kargo firması, öğle arası vermeyen şubelerinde 08:30 - 17:00 arasında, öğle arası veren şubelerindeyse 08:30-16:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Firmanın belirli şubeleri cumartesi günleri de aynı saat aralığında çalışmakta ve dağıtım yapmaktadır. Siparişinizin kargo firmasına teslim edilmesinin ardından "Sipariş Takibi" sayfasında, siparişinize ait bir kargo takip numarası ve bağlantısı listelenecektir. Bu bağlantıyı kullanarak ziyaret edeceğiniz sayfa üzerinden, siparişinizin nerede ve ne aşamada olduğu bilgisini edinebilirsiniz. Ek olarak, siparişiniz dağıtıma çıktığında, kargo firması tarafından SMS yoluyla bilgilendirme alacaksınız.

Siparişimin teslimat adresini veya alıcı adını değiştirebilir miyim?

Evet. Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizin teslimat adresini ve/veya alıcı kişisini değiştirmek isterseniz, bize 0 850 200 14 14 no’lu telefon numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Resmi tatil günleri teslimat yapılabiliyor mu?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Siparişim ben adresimde yokken gelirse ne olur?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, sizi evde bulamadığı durumlarda, takip eden günler içinde sizi tekrar ziyaret edecektir. İkinci uğramada da siparişi teslim alamayacak olursanız, bizimle iletişime geçerek üçüncü uğrama için talepte bulunabilirsiniz.

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Yurt dışına satışımız yoktur. Bu konudaki talep ve önerilerinizi annedestek@joker.com.tr adresine e-posta göndererek veya İletişim Formu'nu kullanarak bize iletebilirsiniz.

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

İlgili yasal düzenlemeler gereği, siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderilmesi ve isim soy isim bilgisinin yazılması zorunludur.

İstanbu Hızlı Teslimat siparişi nasıl oluşturabilirim?

İstanbul Hızlı Teslimat hizmeti, İstanbul sınırları içinde, Adalar, Silivri, Çatalca, Şile ilçeleri dışında tüm İstanbul'da geçerlidir. Hızlı teslimat hizmetimizden Cumartesi/Pazar günleri hariç hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.

İstanbul Hızlı Teslimat ile verilen siparişlerde hizmet bedeli alınıyor mu?

Hızlı teslimat hizmet bedeli 4,99 TL'dir.

İstanbul Hızlı Teslimat siparişim neden aynı gün teslim edilmedi?

İstanbul Hızlı Teslimat hizmetini kullanarak saat 14:00’dan önce vermiş olduğunuz siparişler aynı gün akşam saat 10:00’a kadar tarafınıza teslim edilecektir. 14:00’dan sonra verdiğiniz siparişler, pazar günü hariç olmak koşuluyla bir sonraki gün içinde tarafınıza ulaştırılacaktır. İstanbul Hızlı Teslimat hizmetimizden, Cumartesi/Pazar günleri hariç diğer tüm günlerde faydalanabilirsiniz.
Bize Ulaşın