...

Ödeme

Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim

Alışverişinizi kapıda ödeme seçeneklerinden birisiyle tamamlamak isterseniz, siparişinizin ödeme adımında ilk sırada bulunan “Kredi Kartı ile Ödeme” “Havale ile Ödeme” ve “Kapıda Ödeme” seçeneklerinden “Kapıda Ödeme” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. GEÇİCİ BİR SÜRE KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ KAPATILMIŞTIR.

Kapıda ödeme seçeneğini kullanamıyorum. Problem nedir?

Kapıda ödeme seçeneği; - Daha önce verilmiş ve “bekleniyor” (Henüz teslim alınmamış) durumunda olan bir kapıda ödeme seçenekli siparişiniz olması durumlarında kullanımınıza kapalıdır. Bu koşulların dışındaki tüm durumlarda kapıda ödeme seçeneğini güvenle kullanabilirsiniz. Bu iki koşulun dışında olduğunuzu düşünüyor ve hâlâ kapıda ödeme tercihini kullanamıyorsanız, bizimle annedestek@joker.com.tr e-posta adresinden ve 0 850 200 14 14 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. GEÇİCİ BİR SÜRE KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ KAPATILMIŞTIR.

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde hizmet bedeli alınıyor mu?

150₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedeli alınmamaktadır. Kapıda ödeme hizmeti için talep edilen bedel 4.90₺’dir. GEÇİCİ BİR SÜRE KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ KAPATILMIŞTIR.

Kapıda ödeme siparişleri hangi kargo ile yollanıyor?

Kapıda ödeme siparişleri Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. GEÇİCİ BİR SÜRE KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ KAPATILMIŞTIR.

Kapıda ödeme seçeneğini kullandığımda ödemeyi nasıl yapabilirim?

Kapıda ödeme seçeneğinde isterseniz kredi kartı isterseniz nakit ödeme yapabilirsiniz. GEÇİCİ BİR SÜRE KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ KAPATILMIŞTIR.

Kapıda ödeme seçeneğiyle tamamladığım alışverişlerde iade süreci nasıl işliyor?

Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız alışverişlerin iade koşulları ve süreçle ilgili ayrıntılı bilgiye “İptal ve İade” bölümünden ulaşabilirsiniz. GEÇİCİ BİR SÜRE KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ KAPATILMIŞTIR.
Bize Ulaşın