%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

90 GÜN MAĞAZALARDAN DEĞİŞİM

HIZLI GÖNDERİ

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 0 (850) 200 14 14

135 TL ve üzerine KARGO BEDAVA!

Bize Ulaşın

Müşteri Hizmetleri

Bize ulaşın, en kısa sürede yanıt vereceğiz

Bize Ulaşın
 • Şifremi unuttum, nasıl öğrenebilirim?

  Sitemizin en üst sağ kısmında bulunan "" bölümüne tıklayarak, “Üye Girişi” bölümünde bulunan “Şifremi Unuttum” a tıklayıp mail adresinizi girdiğinizde şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 • Kargo ücretiniz ne kadar?

  135 TL ve üzerindeki alışverişleriniz ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. 135 TL altındaki alışverişleriniz Türkiye’nin her yerine 5.99 TL kargo ücreti ile teslim edilmektedir.

 • Siparişim ben adresimde yokken gelirse ne olur?

  Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından ulaştırıldığında adresinizde bulunamazsanız Yurtiçi Kargo aynı adrese ikinci bir uğrama yapacaktır. İkinci uğramada da evde bulunmadığınızda bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Yurtiçi Kargo ile irtibata geçip adresinize üçüncü kez uğrama yapılmasını sağlayacağız.

 • Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Mağazalarımızdan alınmış ve kullanılmamış / yeniden satılabilir durumdaki ürünler için değişim süresi 90 gündür. Joker.com.tr’den aldığınız ürünlerin değişimi sadece mağazalarımızda 90 gün boyunca yapılmaktadır. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ve defolu olarak satışı yapılan ürünler için değişim işlemi yapılmamaktadır.

  Değiştirmeyi düşündüğünüz ürünlerin tekrar satışa sunulabilecek durumda, paketinin hasar görmemiş, deneme amaçlı ambalajından çıkarılmış olması halinde ambalajının bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması, tüm aksesuarlarının orijinal paketi ile bir arada olması gerekmektedir.

  Mağazalarımızdan değişim işlemlerinizi gerçekleştirebilmemiz için ürününüzün;
     · Satış belgesinin (bilgi fişi/e-arşiv faturası veya sevk irsaliyesi) aslı ve kredi kartı slipinin ibraz edilmesi,
     · Hediye ürün ise hediye değişim kartının olması (hediye değiştirme kartı ile ürün iadesi yapılmaz, sadece değişim yapılabilir.) gerekmektedir.
     · Şirket adına düzenlenen faturaların iade ve değişim işlemlerinde, yasal olarak iade faturası düzenlenmiş olması zorunludur.


  Hijyenik ürünler; göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külotu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler ve temizlik ürünlerinde; kusurlu olması haricinde hiçbir şekilde değişim işlemi yapamadığımızı belirtmek isteriz.

 • Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

  Mağazalarımızdan alınmış ve kullanılmamış / yeniden satılabilir durumdaki ürünler için iade süresi 30 gündür. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ve defolu olarak satışı yapılan ürünler için iade işlemi yapılmamaktadır.

  Eğer joker.com.tr’den aldığınız ürünler için,
     - Para iadesi talep ederseniz, aldığınız ürünleri iade adresimiz olan Joker İnternet Depo’ya (Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Mimar Sinan Caddesi No:13 Gebze, Kocaeli) Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile karşı ödemeli olarak bizzat göndermeniz gerekmektedir. İade işlemi Joker Internet Depo tarafından ürünün teslim alınması ile başlayacaktır.
      - Mağazaya iade etmek isterseniz, para iadesi yapılamayacaktır, ancak ürünün tutarında Joker puan, Joker Aile Kulübü üyeliği hesabınıza (cep telefonunuza) yüklenecektir.
     - “Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme” veya “Kapıda Nakit Ödeme” yöntemi ile sipariş verdiyseniz, ürün(ler) Joker İnternet Depo tarafından iade şartlarına uygun bulunduğu takdirde para iadesi şu şekillerde yapılabilir:
         o Joker Aile Kulübü üyeliği hesabınıza (cep telefonunuza) puan olarak yüklenmesi
         o Kapıda Nakit ödeme İadeleri için vereceğiniz hesap numarasına para iadesi gerçekleşecektir.
         o PTT üzerinden ücret iadesi alabilirsiniz. Bunun için TC kimlik numarası paylaşılması zorunludur.

  İade etmeyi düşündüğünüz ürünlerin tekrar satışa sunulabilecek durumda, paketinin hasar görmemiş, deneme amaçlı ambalajından çıkarılmış olması halinde ambalajının bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması, tüm aksesuarlarının orijinal paketi ile bir arada olması gerekmektedir.

  Mağazalarımızdan iade işlemlerinizi gerçekleştirebilmemiz için ürününüzün;
     · Satış belgesinin (bilgi fişi/e-arşiv faturası veya sevk irsaliyesi) aslı ve kredi kartı slipinin ibraz edilmesi,
     · Hediye ürün ise hediye değişim kartının olması (hediye değiştirme kartı ile ürün iadesi yapılmaz, sadece değişim yapılabilir.) gerekmektedir.
     · Şirket adına düzenlenen faturaların iade ve değişim işlemlerinde, yasal olarak iade faturası düzenlenmiş olması zorunludur.

  Hijyenik ürünler; göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külotu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler ve temizlik ürünlerinde; kusurlu olması haricinde hiçbir şekilde iade işlemi yapamadığımızı belirtmek isteriz.

  Kredi kartı ile alınan ürünlerin iadesinde ilk satın aldığınız mağazada iade yapmanız gerekmektedir. Kredi kartı ile alınan ürünleri başka mağazada iade etmek isterseniz, para iadesi yapılamamakta ancak aynı tutarda Joker puan, Joker Aile Kulübü üyeliği hesabınıza (cep telefonunuza) yüklenebilmektedir.

  Joker puan kullanılarak alınan ürünlerde, kullanılan puanın tamamı Joker Aile Kulübü üyeliğindeki cep telefonu numarasına geri yüklenir. Nakit iadesi yapılmaz. Geri yüklenen puanların son geçerlilik tarihleri, alışveriş yapılmadan önceki son geçerlilik tarihleri ile aynı olur. Ürün, kullanılan puanların son geçerlilik tarihi sona erdikten sonra iade edilmek istenirse iade işlemi yapılamayacaktır.

x
x

Hediye Listelerim

xEtkinliğe Katıl

*** Seçtiğiniz Etkinliği İptal Etme Şansınız Bulunmamaktadır.

x
Joker Aile Kulübü

Sipariş Takibi

Sipariş Takip Numaranız :
x

Joker.com.tr Üye Girişi

 • E-mail
 • Şifreniz
Şifremi Unuttum
Telefon Numaranız:
Geçici şifre ile hesabınıza erişmek için tıklayın.
x