135 TL ve üzerine KARGO BEDAVA!

90 GÜN MAĞAZALARDAN DEĞİŞİM

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 0 (850) 200 14 14

Bize Ulaşın

Müşteri Hizmetleri

Bize ulaşın, en kısa sürede yanıt vereceğiz

Bize Ulaşın
 • Şifremi bilmiyorum/unuttum, nasıl öğrenebilirim?

  Sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "" butonuna tıklayarak, ulaşacağınız "Joker.com.tr Üye Girişi" başlıklı açılır menüde yer alan “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak, sitemize üye olurken kullandığınız e-posta adresi veya telefon numarasını vasıtasıyla, joker.com.tr hesabınızın şifresini temin edebilirsiniz.

  Şifre yenileme işlemini e-posta aracılığıyla yapmanız durumunda, e-posta adresinize gelen şifre yenileme bağlantısına tıklayarak şifrenizi anında güncelleyebilirsiniz.

  Şifre yenileme işlemini cep telefonu numarası aracılığıyla yapmanız durumunda, açılır menüde beliren “Geçici şifre ile hesabınıza erişmek için tıklayın.” bağlantısına tıklamanız ve açılan sayfadaki alanları doldurarak, şifre güncelleme işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

 • Kargo ücretiniz ne kadar?

  İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız toplam tutarı 135₺ ve üzerindeki tüm alışverişlerinizde, kargo bedeli alınmamaktadır. 135₺ altındaki alışverişleriniz için kargo bedelimiz 5,99₺’dir.

 • Siparişim ben adresimde yokken gelirse ne olur?

  Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo,sizi evde bulamadığı durumlarda, takip eden günler içinde adresinizi tekrar ziyaret edecektir. İkinci uğramada da siparişi teslim alamayacak olursanız, bizimle iletişime geçerek üçüncü uğrama için talepte bulunabilirsiniz.

 • Satın aldığım ürünü değiştirmek istediğimde ne yapmam gerekir?

  Mağazalarımızdan veya internet sitemizden alınmış ve kullanılmamış ürünler için değişim süresi 90 gündür. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ürünleri ve/veya defolu olarak satışı yapılan ürünler için değişim işlemi yapılamamaktadır.

  Değiştirmeyi düşündüğünüz ürünlerin kullanılmamış olması, paketinin hasar görmemiş olması ve ürünün tekrar satışa sunulabilecek durumda olması gerekmektedir. Deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış ürünlerde, ambalajın bozulmamış ve ürünle birlikte tüm aksesuarlarının, orijinal paketleriyle birlikte bir arada olması gerekmektedir.

  Mağazalarımızdan değişim işlemi gerçekleştirmek için aşağıda sıraladığımız belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekmektedir:
     - Kredi kartı ödeme belgesi (kart slipi) ve satış belgesinin (bilgi fişi, e-arşiv faturası ve/veya sevk irsaliyesi) aslı.
     - Hediye ürün değişimlerinde, hediye değişim kartı (hediye değişim kartıyla ürün iadesi yapılamamaktadır.).
     - Herhangi bir firma adına düzenlenen faturalarda, iade faturası.


  Not: Hijyen kuralları gereği tekrar satışı mümkün olmayan, hijyenik ürünler, göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külodu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler, temizlik ürünleri ve benzeri ürünlerde, ürünlerin kusurlu olması dışındaki hiçbir koşulda değişim işlemi yapılamamaktadır

 • Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekir?

  Mağazalarımızdan veya internet sitemizden alınmış ve kullanılmamış ürünler için iade süresi 30 gündür. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ürünleri ve/veya defolu olarak satışı yapılan ürünler için iade işlemi yapılamamaktadır.

  İade etmeyi düşündüğünüz ürünlerin kullanılmamış olması, paketinin hasar görmemiş olması ve ürünün tekrar satışa sunulabilecek durumda olması gerekmektedir. Deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış ürünlerde, ambalajın bozulmamış ve ürünle birlikte tüm aksesuarlarının, orijinal paketleriyle birlikte bir arada olması gerekmektedir.

  İade işlemi, satın alma kanalı ve yöntemine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  İnternet sitemiz (www.joker.com.tr) üzerinden yaptığınız alışverişleriniz için;

     - İade etmek istediğiniz ürünleri, “Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Mimar Sinan Caddesi No:13 Gebze, Kocaeli” adresinde bulunan    Joker İnternet Depo birimimize, Yurtiçi Kargo aracılığıyla, karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. İade süreci, ürünlerin    Joker İnternet Depo tarafından teslim alınmasının ardından başlatılacaktır.
      - İnternetten alınan ve mağazaya iade edilen ürünlerde para iadesi yapılamamaktadır. Bunun yerine, ürün bedelinde Joker Puan    krediniz, Joker Aile Kulübü hesabınıza yüklenecektir.
     - İnternet sitemiz üzerinden “Kapıda Kredi Kartıyla Ödeme veya “Kapıda Nakit Ödeme” yöntemlerinden birini kullanarak    gerçekleştirdiğiniz alışverişleriniz için iade talebinde bulunduğunuzda; iade işlemi, Joker İnternet Depo biriminin, iade talebinizin    şartlara uygunluğunu tespit etmesinin ardından aşağıdaki yöntemlerden birisiyle yapılabilir;
         - “Kapıda Nakit Ödeme” iadeleri için, bize bildireceğiniz hesap numarasına para iadesi.
         - PTT aracılığıyla, bize bildireceğiniz TC Kimlik Numaranız üzerinden para iadesi.
         - Joker Aile Kulübü üyeliği hesabınıza, ürün bedelinde Joker Puan kredi yüklemesi.

  Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişleriniz için;
         - Kredi kartı ödeme belgesi (kart slipi) ve satış belgesinin (bilgi fişi, e-arşiv faturası ve/veya sevk irsaliyesi) aslı.
         - Herhangi bir firma adına düzenlenen faturalarda, iade faturası.
         - Hediye olarak alınmış ürünler için iade işlemi yapılamamakta, yalnızca değişim talepleri kabul edilebilmektedir. (Değişim       koşulları hakkında ayrıntılı bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.)

  Mağazamızdan kredi kartıyla yaptığınız alışverişler için para iadesi, yalnızca satın aldığınız mağazada gerçekleştirilebilmektedir. Satın alımın yapıldığı mağazanın dışında farklı bir Joker şubesinde yapılacak iade işlemlerinde para iadesi yapılamamakta, ürün bedelinde Joker Puan krediniz, Joker Aile Kulübü hesabınıza yüklenebilmektedir.

  Joker Puan’la yaptığınız alışverişler için iade talebinde bulunmanız durumunda, iade işleminin tamamlanmasının ardından, alışverişte kullanılan puanların tamamı, Joker Aile Kulübü üyeliğindeki cep telefonu numarasına puan olarak geri yüklenecektir. Hesabınıza geri yüklenen Joker Puanların son geçerlilik tarihi, alişveriş yapılmadan önce, ilgili kredinizle ilgili belirlenmiş son geçerlilik tarihiyle aynı olur. Son geçerlilik tarihi sona eren puanlarla yapılmış olan alışverişlerde iade işlemi yapılamamaktadır. Joker Puan’la yapılan alışverişlerde nakit iadesi yapılmamaktadır.

  Not: Hijyen kuralları gereği tekrar satışı mümkün olmayan, hijyenik ürünler, göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külodu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler, temizlik ürünleri ve benzeri ürünlerde, ürünlerin kusurlu olması dışındaki hiçbir koşulda iade işlemi yapılamamaktadır.

x
x

Hediye Listelerim

xEtkinliğe Katıl

*** Seçtiğiniz Etkinliği İptal Etme Şansınız Bulunmamaktadır.

x
Joker Aile Kulübü

Sipariş Takibi

Sipariş Takip Numaranız :
x

Joker.com.tr Üye Girişi

 • E-mail
 • Şifreniz
Şifremi Unuttum
Telefon Numaranız:
Geçici şifre ile hesabınıza erişmek için tıklayın.
x