...

Yapı Kredi World ile 1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Joker mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 150 TL ve üzeri işlemlerden 30 TL Joker puan hediye edilecektir.

Puan kampanyası yalnızca bireysel kredi kartı ve bireysel banka kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.

Kampanyaya www.joker.com.tr ve joker mobil uygulamasından yapılan harcamalar dahil değildir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden puan kazanacaktır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi World Mobil uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi World mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan Joker Puanlar 5 Mart 2020 tarihinde yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 16 Mart 2020'dir. Kullanılmayan puanlar 17 Mart 2020 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyada kazanılan puanlar Joker World üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kampanyada kazanılan puanlar Business kartlar, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.ve Atm Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.