%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

365 GÜN ÜCRETSİZ İADE

HIZLI GÖNDERİ

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 0 (850) 200 14 14

135 TL ve üzerine KARGO BEDAVA!

NASIL GİRİLİR: Kampanyamıza, 03 Temmuz 2017 günü saat 00:00’dan itibaren başlamak üzere 31 Temmuz 2017 günü saat 23:59’a kadar www.joker.com.tr üzerinden tek seferde 75 TL veya üzerinde LEGO Friends setleri alışverişi yapan tüm kullanıcılar katılabilir.

Kullanıcıların katılımcı olarak sayılabilmesi için kampanya süresi içerisinde www.joker.com.tr adresi üzerinden tek seferde en az 75 TL veya üzerinde LEGO Friends setleri alışverişi yapmaları ve kullanıcı iletişim bilgilerini eksiksiz paylaşmaları gerekmektedir.

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 03 Temmuz 2017 Pazartesi Saat 00:00
KAPANIŞ TARİHİ: 31 Temmuz 2017 Pazartesi Saat 23:59
YANITLAMA TARİHİ: Kampanyamızın kazananları 03 Ağustos 2017 Perşembe günü www.joker.com.tr web sitesi üzerinden açıklanacaktır.

GİRİŞ KURALLARI: Kampanya süresince www.joker.com.tr web adresi üzerinden tek seferde en az 75 TL veya üzerinde bir miktarda LEGO Friends setleri alışverişi yapan tüm kullanıcılar kampanyamıza katılabilecektir. Kampanya süresince www.joker.com.tr adresi üzerinden tek seferde 75 TL veya üzerinde LEGO Friends setleri alışverişi yapan (5.) (10.) (25.) (50.) (100.) (150.) (200.) (250.) (300.) ve (400.) kişilerden her birine 1 adet Fuji Film İnstax Mini 8 Beyaz Kamera hediye edilecektir. Kampanya 10 kişi ile sınırlıdır. Kazananlar jüri tarafından belirlenecektir.

Katılımcıların iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde bildirmeleri gerekmektedir. Yanlış verilen bilgiler sebebiyle ulaştırılamayan hediyelerden ATM Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi (JOKER) sorumlu tutulamaz. Kampanya 18 yaşından küçük kullanıcılara açıktır. Kampanyaya katılan 18 yaşından küçük kullanıcıların hukuki sorumluluğu velilerindedir. ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş aleyhine 18 yaşından küçük kullanıcılar adına ve bunların eylemlerinden dolayı herhangi bir tazminat, hak ve alacak talebinde bulunulamaz. ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalacağı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları için kullanıcının yasal sorumlusuna rücu edilir. ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş’den hiçbir hak ve alacak talebinde bulunamazlar.

Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumda, ilgili katılımları hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanyada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazananı haksız yolla etkilemeye çalışan herhangi bir işlem tespit edildiğinde, ilgili tüm kullanıcılar bu kampanya özelinde ve diğer tüm ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş kampanyaları için katılım hakkını kaybedecektir. ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş yetkilileri tespit ettikleri bu haksız işlemle ilgili kullanıcıya herhangi bir bilgi vermek ve açıklama yapmak zorunda değillerdir.

ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş, yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma veya yarışma şartlarında değişiklik yapmak hakkını saklı tutar. ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş kampanya katılım koşulları ve kurallarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Koşullar ve kurallarda yapılacak değişiklikler tüm katılımcılar açısından bağlayıcı olacaktır. Bu nedenle katılımcılar güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki koşulları peşinen ve gayri kabili rücu ve kesin surette kabul etmiş sayılır.

ÖDÜL DETAYLARI: Kampanya süresince www.joker.com.tr adresi üzerinden tek seferde 75 TL veya üzerinde LEGO Friends setleri alışverişi yapan ve kullanıcı bilgilerini eksiksiz olarak paylaşan (5.) (10.) (25.) (50.) (100.) (150.) (200.) (250.) (300.) ve (400.) kişilerden her birine 1 adet Fuji Film İnstax Mini 8 Beyaz Kamera hediye edilecektir.

Kazananlar www.joker.com.tr web adresinden açıklanacak olup kendileri ile alışveriş işlemi sırasında verdikleri iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilecektir.

ÖDÜLÜN YERİNE GETİRİLMESİ: Kazananlara hediyeleri, kabul etmelerinin ardından 4 hafta içerisinde gönderilecektir. Ödül gönderimleri kargo ile yapılacaktır.

Kazananların hediyeleri kabul etmemesi veya hediyelerini almak için 4 hafta içerisinde ATM Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi’nin Büyükdere Caddesi Cem Plaza No.23 K.2 Şişli/İstanbul adresine bizzat başvurmamaları veya iletişim bilgilerinin yeterli olmaması nedeniyle hediyelerin gönderilememesi halinde 4 haftalık sürenin bitiminde ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş, söz konusu hediyeleri sırasıyla yedek kazanan olarak belirlenecek olan ve kampanya süresince www.joker.com.tr adresi üzerinden tek seferde 75 TL veya üzerinde LEGO Friends setleri alışverişi yapan (6.) (11.) (26.) (51.) (101.) (151.) (201.) (251.) (301.) ve (401.) kişilere verme hakkına sahiptir. Bu koşullarla yedek listedeki kişilere ödül verilmesi halinde asıl kazanan kişiler hiçbir hak iddia edemezler.

GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR: Düzenleyici, Büyükdere Caddesi Cem Plaza No.23 K.2 Şişli/İstanbul adresinde kaim ATM Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi’dir (“JOKER”). Eğer herhangi bir sorunuz olursa lütfen info@joker.com.tr adresi aracılığıyla Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz veya ATM Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi, Büyükdere Caddesi Cem Plaza No.23 K.2 Şişli/İstanbul adresine yazınız.

Siz ve uygun olan hallerde veliniz/yasal vasiniz aşağıda yer alan Genel Şartlar ve Koşullarda belirtilen koşullara uyacağınızı katılımda bulunarak onaylamaktasınız.

1. Seçilme Şartları.

İş bu Kampanya, JOKER ve çalışanlarına (veya onların yakın akrabalarına) ve onların temsilcilerine veya bu kampanyaya profesyonel olarak katkıda bulunan herhangi bir kişiye açık değildir. Bu yönde katılım tespit edilirse işlem iptal edilir.

2. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Kişisel Bilgilere ilişkin Bilgilendirme. Giriş yaparak kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi JOKER ile paylaşmaktasınız. Giriş yaparken isminizi, iletişim bilgilerinizi ve e-mail adresinizi girmenizi isteyeceğiz. Kişisel bilgileriniz JOKER’in mevcut yayınlanmış olan Gizlilik Politikalarına uygun olarak kullanılacak ve temsilcilerimiz tarafından kampanyaya katılımınızın yönetilmesi, ödüllerin gönderilmesi ve Joker’in yarışmayı www.joker.com.tr, veya Joker’in facebook, instagram gibi sosyal medya mecraları aracılığıyla duyurulması için temsilcilerimiz tarafından erişilebilinecek veya temsilcilerimiz ile bilgiler paylaşabilecektir. Buna ek olarak, yukarıda belirtilen amaçlarla sınırlı olarak işlenmek üzere hizmet alınan üçüncü kişilerle yurt içinde paylaşılabilecektir ve işlenebilecektir. Kişisel bilgiler, rızanız olduğu takdirde ileride Joker’den gönderilecek tanıtımları alabilmek (ki eğer Joker’e daha önceden üye olduysanız ve kişisel bilgilerinizi girdiyseniz bunu zaten yapmış olabilirsiniz) ve yalnızca tercihinize göre tanıtım amaçlı olmak üzere kullanılacaktır. Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurtiçinde veya yurtdışında verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenmeyi, eksik veya yanlış olması hâlinde verilerin düzeltilmesini, ilgili mevzuatta öngörülen koşullar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini, düzeltme/silme/yok etme işlemlerinin verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme, ayrıca sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır.

Kişisel verilerinizle ilgili talep ve sorularınız için yukarıda verilen e-posta adreslerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3. Kazananın Belirlenmesi. Kampanyada kazananlar, kampanya süresince www.joker.com.tr web adresi üzerinden tek seferde yapacakları en az 75 TL ve üzerinde LEGO Friends setleri alışveriş sırasına göre belirlenecektir.

4. Joker’in Sorumluluğu.

a. Joker, www.joker.com.tr sayfasına olan erişimin sürekli, kesintisiz ve güvenli olduğunu garanti etmemektedir ve Joker, teknik problemler veya Joker’in kendi makul kontrolü dışındaki olaylar dolayısıyla yarışmanın bozulmasından sorumlu değildir.

b. Teknik problemlerin oluşması halinde, kampanya askıya alınabilir.
c. Joker bu kampanyayı iyi niyetle düzenlemiştir, ancak kanunun izin verdiği ölçüde, kampanyaya katılan herhangi bir kişinin veya ödüllendirmenin sebebiyet verdiği zarar ve hasarlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir. Sizin tüketici olarak yasal haklarınız bu durumdan etkilenmemektedir.
d. Kampanya ile ilgili olarak sormak istediğiniz herhangi bir soru, yorum veya şikâyet Joker’e yöneltilecektir.
e. Mevzuat değişikliği, resmi merci ya da yargı kararları gereğince uygulamanın durdurulması veya iptal edilmesi halinde ödüle hak kazanılmış olsa dahi ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez. Katılımcı web sitesinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşine kabul beyan ve taahhüt etmiştir.

5. Ödülün Yerine Getirilmesi. Joker’in kontrolü dışında gelişen durumlarda, Joker’in (ve/veya ödül temin eden diğer herhangi bir sponsor ortağın) aynı veya daha fazla değerde benzer bir ödül ikame etme hakkını saklı tuttuğu haller dışında, nakit veya diğer alternatif ödüller söz konusu olamaz. Ödüller kazananlar tarafından, çocuk veya aile bireyi adına velileri/vasileri veya büyükanne/büyükbabası yarışmaya girmediği sürece devredilemez veya satılamaz. Joker, ödülleri vermeden önce, kazananlardan (veya velilerinden veya vasilerinden) yazılı ibraname imzalamalarını talep etme hakkını saklı tutar. Joker, kimliğin veya seçilme niteliği şartlarının varlığının kanıtlanmasını talep etme hakkını ve kazanana ödülü elden teslim etme hakkını saklı tutar. Ödül gönderimleri kargo ile yapılacaktır.

6. İptal ve Diskalifiye Etme.

a. Joker, aşağıdakileri hallerde diskalifiye etme hakkını saklı tutar:
(i) Geç, yanlış yönlendirilmiş, ödemesi dahil tamamlanmamış, hatalı ve geçersiz alışverişler.
(ii) Gerekli veli muvafakatnamesi bulunmayan girişler.
(iii) Kendisinin veya velisinin davranışlarıyla Joker’in itibarını zedeleyen adayların girişleri.
b. Joker, yarışmayı değiştirme, askıda tutma, iptal veya feshetme veya giriş yapma sürecini uzatma veya yeniden başlatma veya önceden bildirmeden her zaman katılımcıları diskalifiye etme haklarını saklı tutar ve eğer yarışmanın adil ve doğru bir şekilde yürütüleceği teknik, yasal veya diğer sebeplerden dolayı garanti edilemezse veya Joker bir kimsenin girişleri veya sonuçları etkilediğinden veya yanlış bilgi sağlandığından veya etik değerlere aykırı şekilde davrandığından şüphelenirse yukarıda saklı tuttuğu belirtilen haklarını kullanacaktır.

7. E-posta güvenliği. Joker, sizinle (veya kazananların velisi veya vasisiyle) girişiniz hakkında iletişime geçmek istemesi halinde, bunu e-posta adresinin sonunda 'joker.com' ibaresi bulunan bir e-posta aracılığıyla veya e-postayı takiben telefonla yapacaktır. Joker’den geldiğini belirten ama sonu farklı biten e-posta adreslerinden (örneğin; hotmail.com, yahoo.com, vs.) gelen e-postalara şüpheyle yaklaşılmalıdır ve Müşteri Hizmetlerine yollanmalıdır. Joker’den geldiğine emin olmadığınız e-postalara cevap veya tepki VERMEYİNİZ. Şüphelendiğiniz durumlarda lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.

8. Tanıtım. Kazananların başka bir ödeme veya izin olmaksızın ilgili makul yayınlarda yer almaları gerekebilir. Joker’in adınızı ve soyadınızın ilk harfini, yaşınızı, şehrinizi/ülkenizi ve/veya resminizi yayınlayabileceği konusunda mutabıksınız.

9. Joker’in kazananları belirleme kararı nihaidir ve herhangi bir konuda cevapsız kalma hakkımızı saklı tutmaktayız.

10. İşbu hususlarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanacak ve herhangi bir uyuşmazlığın varlığı halinde yalnızca İstanbul Çağlayan Mahkemeleri yetkili olacaktır. Yarışma kapsamında ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş’nin ticari defter, kayıt ve belgeleri kesin delil teşkil edecektir.

Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
x
x

JOKER ÜYELİK PROGRAMI KAPSAMINDA
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME VE AÇIK RIZA FORMU

ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ (“JOKER”) olarak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, Veri Sorumlusu sıfatıyla, sizi KVKK kapsamındaki aydınlatma yükümlülüğümüz çerçevesinde, JOKER Üyelik programı (-işbu sadakat programı zaman içerisinde farklı isimlerle de anılabilecektir-) dâhilinde kişisel verilerinizin işlenme amaçları, hukuki nedenleri, toplanma yöntemleri, kişisel verilerinizin kimlere ve hangi amaçlarla aktarılabileceği ve KVKK kapsamında size tanınan haklara ilişkin olarak bilgilendirmek istiyoruz.

KVKK gereğince, www.joker.com.tr internet sitemiz (“İnternet Sitesi”), mağazalarımız ve sair kanallar vasıtasıyla JOKER ile paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi JOKER, Veri Sorumlusu sıfatıyla, KVKK’da açıklandığı çerçevede; elde edebilecek, kaydedebilecek, depolayabilecek, muhafaza edebilecek, hizmetlerini devam ettirebilmek amacıyla güncelleyebilecek, değiştirebilecek, yeniden düzenleyebilecek, mevzuatın izin verdiği durumlarda ve ölçüde üçüncü kişilere açıklayabilecek, devredebilecek, aktarabilecek, paylaşabilecek, sınıflandırabilecek, anonim hale getirebilecek ve KVKK’da sayılan diğer şekillerde işleyebilecektir.

Bu kapsamda JOKER Üyelik programına dâhil olarak JOKER ile paylaşılan kişisel verilerinizin (özel nitelikli kişisel veriler de dâhil olmak üzere) KVKK ve ilgili mevzuat uyarınca aşağıda belirtilen kapsamda işlenmesine açık rıza vermektesiniz.

JOKER Üyelik programına dâhil olmaksızın da tüm ürünlerimizi mağazalarımızdan temin edebilmektesiniz. Bu durumda yalnızca KVKK’da sayılan ve açık rıza gerektirmeyen istisnai hallerin varlığı halinde ve bu istisnalar kapsamında sınırlı şekilde kişisel verileriniz işlenecektir.

Buna mukabil, JOKER Üyelik programı üyelerine özel avantajlar sunduğundan, JOKER Üyelik programına dâhil olmanız halinde bu avantajlardan yararlandırılabilmeniz adına kişisel verilerinizin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlere yönelik faaliyetler kapsamında aşağıda belirtilen amaçlar dâhilinde işlenmesinin gerekli olduğunu belirtmek isteriz.


Kişisel Verileriniz JOKER Üyelik programı dâhilinde gerekli indirimlerden ve ileride sağlanabilecek diğer menfaatlerden yararlandırılabilmeniz başta olmak üzere aşağıdaki amaçlar dâhilinde işlenir:

 • * Satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi,
 • * Kurumsal iletişim ve etkinlik yönetimi aktive ve süreçlerinin işletilebilmesi,
 • * Sizlere sunulan hizmetlerin/ürünlerin kalitesinin artırılması/geliştirilmesi yapılacak uygulamalar ile satış ve pazarlama faaliyetleri için yapılacak başta sizlere özel reklam, kampanya, avantajlar ve diğer faydaların sunulması ve tele-satış faaliyetleri olmak üzere sair satış, pazarlama ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çalışmalarının yürütülmesi,
 • * Satış ve pazarlama faaliyetleri için yapılacak trafik ölçümleme, istatistiki ve analitik analizler, profilleme/segmentasyon çalışmaları,
 • * Müşteri memnuniyetinin ölçümlenmesi ve artırılması, yeni hizmet ve ürün modellerinin oluşturulması, bu ürün ve hizmetlere yönelik tarafınıza bilgi verilmesi,
 • * Hedefleme (=targeting) ve yeniden hedefleme (=re-targeting) yoluyla size özel ürün ve hizmetlere yönelik fırsatların sunulması

Geçmişte paylaşmış olduğunuz ve/veya gelecekte paylaşacağınız kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun başta olmak üzere kişisel verilerin korunmasına ilişkin mevzuata ve diğer mevzuatta zorunlu kılınan sürelere uygun şekilde her halükârda yukarıdaki meşru amaçlar ortadan kalkmadığı müddetçe işlenecektir.

Kişisel verileriniz sözlü, yazılı elektronik ve sair şekilde ve aşağıdaki yöntemlerle toplanmaktadır:

 • * JOKER adına veri işleyen yahut JOKER Üyelik programı sürecinin herhangi bir safhasında JOKER’e destek veren üçüncü kişi firma(lar),
 • * İnternet Sitesi ve mağaza ziyaretleri, JOKER Kart ve JOKER Anneler Kulübü üyelik işlemleri, sizi tanımak için kullanılan çerezler (cookies), mobil uygulamalarımız,
 • * Çalışanlarımız, dijital pazarlama ve çağrı merkezi dâhil olmak üzere müşteri hizmetleri kanallarımız,
 • * Sosyal medya kanalları, Google vb. arama motorlarının kullanımı
 • * Pazar araştırması şirketleri ve trafik yahut müşteri memnuniyeti ölçümlemeye yarayan şirketler ve programlar
 • * JOKER’in anlaşmalı olduğu ve JOKER’in dağıtıcısı olduğu ürünlerin satıldığı pazar yerleri
 • * Üyelik sözleşmeleri ve sair diğer sözleşmeler, kampanyalar, başvurular, formlar, teklifler,
 • * JOKER ve JOKER’in satış, pazarlama, satış sonrası hizmetler ağında yer alan ve sizden bu konuda açık rıza almış olan çözüm ve iş ortakları
 • * İleride olması halinde JOKER’in bayi ve/veya franchise’ları ve diğer satış ağı

Kişisel verileriniz aşağıda belirtilen yurtiçinde veya yurtdışındaki üçüncü (gerçek ve/veya tüzel) kişilere aşağıda belirtilen amaçlar dâhilinde aktarılabilir:

 • * JOKER’in hakim ortağının diğer iştirakleri Şirket’in kullandığı bilişim teknolojileri gereği başta AB ülkeleri, Amerika ve Rusya olmak üzere yurtdışında bulunan sunucular ve bu sunucu desteğini veren firmalar ile bulut bilişim kullanılan durumlarda bulut bilişim hizmetini veren şirketler,
 • * Figensoft başta olmak üzere JOKER adına veri işleyen (IT desteği veren, trafik / müşteri memnuniyeti ölçümleme, profilleme ve segmenyasyon desteği veren, satış ve pazarlama alanında sms, mailing, arşivleme başta olmak üzere kişisel verilerin işlenmesi gereken konularda destek veren) firma/firmalar,
 • * JOKER’in bayi ve/veya franchise’ları ve diğer satış ağı
 • * Alt yapı sağlayıcılarına, hizmet alınan lojistik, çağrı merkezi ve danışman vb. gibi çözüm ortaklarına ve bu alanda hizmet veren firmalar,
 • * Facebook, Instagram, Twitter ve benzeri sosyal medya kanallarına ve bunların sahibi olan firmalar,
 • * JOKER’in anlaşmalı olduğu ve JOKER’in dağıtıcısı olduğu ürünlerin satıldığı pazar yerleri

KVKK’nın 11’inci maddesi uyarınca JOKER’e başvurarak;

 • * Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
 • * Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
 • * Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 • * Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 • * Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
 • * Amaç, süre ve meşruiyet prensipleri dâhilinde değerlendirilmek üzere silinmesini veya yok edilmesini isteme,
 • * Kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi ya da yok edilmesi halinde bu işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 • * İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi durumunda aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde bu sonuca itiraz etme,
 • * Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi ve bu sebeple zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme,

  haklarına sahipsiniz. Aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşarak, talebinizi yöneltebilirsiniz.

  Veri Sorumlusu: ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
  E- posta adresi: veri@joker.com.tr

  Kişisel Verilerinizin silinmesini/yok edilmesini yahut anonim hale getirilmesini talep etmeniz halinde JOKER Üyelik programından çıkarılacağınızı ve bu kapsamda JOKER Üyelik programının sağladığı avantajlardan ilgili tarih itibariyle yararlandırılamayacağınızı önemle belirtmek isteriz. Yukarıdaki bilgilendirme dokümanın tamamını okudum, anladım ve JOKER Üyelik programına www.joker.com.tr üzerinden üyelik sözleşmesini onaylayarak yahut mağazalarda cep telefonuma gönderilen onay kodunu mağaza yetkilisi ile paylaşmak suretiyle yine elektronik şekilde onay vererek KVKK kapsamında kişisel verilerimin;
 • * yukarıda belirtilen yöntemler ile toplanmasına ve yine yukarıda belirtilen amaçlar dâhilinde işlenmesine,
 • * yukarıda belirtilen yurtiçi ve yurtdışındaki üçüncü kişilere aktarılmasına, yine yukarıda belirtilen amaçlar dâhilinde yurtdışına aktarılmasına/paylaşılmasına,
  açık rıza veriyorum.
  İşbu metnin bir kopyası tarafımız ile paylaşmış olduğunuz e-posta adresinize iletilmiştir.

Ticari elektronik ileti onayı

JOKER olarak ilgili haber ve kampanyalardan sizi anında e-posta, sms vb. elektronik iletişim araçlarıyla haberdar edebilmemiz için iletişim izninizi istiyoruz.

Yukarıdaki bilgilendirmeyi okudum, anladım ve geçmişte paylaşmış olduğum ve/veya gelecekte paylaşacağım iletişim bilgilerimi içeren kişisel verilerimin KVKK ve Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında JOKER tarafından reklam, kampanya, avantaj, haber ve diğer benzeri faydaların sağlanabilmesi adına işlenmesine ve bu kapsamda aşağıdaki yöntemlerle irtibata geçilmesine JOKER Üyelik programına www.joker.com.tr üzerinden yahut mağazalarda cep telefonuma gönderilen onay kodunu mağaza yetkilisi ile paylaşmak suretiyle yine elektronik şekilde açık rıza veriyorum.

 • * Telefon, elektronik arama makineleri
 • * SMS ve MMS
 • * E-posta kanalı ile irtibata geçilmesi

İlerleyen süreçte herhangi bir zaman JOKER tarafından e-posta ve/veya SMS de dâhil olmak üzere elektronik ticari ileti gönderi alımını durdurmak isterseniz, "Listeden Ayrıl" sekmesini tıklamanız yahut JOKER yazıp 3347’ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır.


JOKER MERSİS No: 0103001564700018
JOKER Ticaret Unvanı: ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
x
x

Hediye Listelerim

x

E-Posta Adresleri

Paylaş İptal
x

Hemen Üye Olun!

İndirim ve Fırsatları

Kaçırmayın!

Yalnızca size özel teklif ve fırsatlardan e-posta yoluyla
haberdar olmak için siz de şimdi üye olun!

Üye Ol Zaten Üyeyim
xEtkinliğe Katıl

*** Seçtiğiniz Etkinliği İptal Etme Şansınız Bulunmamaktadır.

x

Sipariş Takibi

Sipariş Takip Numaranız :
x
x

Joker.com.tr Üye Girişi

 • E-mail
 • Şifreniz
Şifremi Unuttum
Telefon Numaranız:
Geçici şifre ile hesabınıza erişmek için tıklayın.
x