50 TL ve üzerine KARGO BEDAVA!

90 GÜN MAĞAZALARDAN DEĞİŞİM

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 0 (850) 200 14 14

FamilyClub
jokerBlog

Avantajlı Oyuncak Abonelik Paketleri

Oyuncak Abonelik Paketi, 12 ay boyunca her ay uzman pedagoglar tarafından, çocuğunuzun gelişimine göre belirlenmiş oyuncakları, %32’ye varan indirim ve kargo bedava olarak kapınıza kadar getiren bir sipariş sistemidir.

Abonelik paketi 50 abonelik ile sınırlıdır.

Tek seferde gönderim

660,00 TL

449,99 TL

12 ay boyunca gönderim

660,00 TL

499,99 TL

Paket İçeriği

1. Ay – Masal Şehri En Sevilen Masallar Kitabı

2. Ay – 2. Ay Munchkin Diş Kaşıyıcı

3. Ay – Bondigo Orman Hayvanları BaşucuDönencesi

4. Ay – Ouatoo Baby Safari Oyun Halısı

5. Ay – SozzyToys Çıngıraklı Çorap ve Bileklik Seti

6. Ay – CaaOcho –Keçi Sola - %100 KauçukDiş Kaşıyıcı

7. Ay – Ouatoo Baby Teddy Çıngırak

8. Ay – Baby Clementoni Aktivite Davulu

9. Ay – Ouatoo Diz Oyna Bloklar

10. Ay – Munchkin Tırtıl Banyo Oyuncağı

11. Ay – OuatooÇıngıraklı Top Kaydırağı

12. Ay – Bondigo Neşeli Yürüyüş Arkadaşım

Başlangıç paketinde tercih ettiğiniz paket seçin:

Sık Sorulan Sorular

Oyuncak Abonelik Paketi nedir?

Bebekler oynayarak öğrenir. Bebeğinize ilk yaşında gelişim döneminde uygun ve güvenli oyuncaklar vermek, bu dönemdeki zihinsel, fiziksel, duygusal, sosyal ve dil gelişimine yardımcı olacaktır.

Ancak anne babalar bebeklerinin gelişimine uygun oyuncakları seçmekte zaman zaman zorlanabilmektedir. Müşterilerimizin oyuncak alışverişi esnasında en çok sordukları soru, bebeklerinin gelişim aşamasına uygun oyuncakların hangileri olduğudur.

Buradaki ihtiyaçtan yola çıkarak, Pedagog Emre Buruşoğlu ile beraber bebeklerin ilk yıllarında geçirecekleri gelişim aşamalarına uygun olacak 12 oyuncak belirledik. Her ay için belirlenen oyuncaklar, bebeğinizin o aydan itibaren 2-3 yaşına gelene kadar değişen şekillerde oynayabileceği oyuncaklardan seçilmiştir.

Sevilen markalardan seçilmiş diş kaşıyıcıdan çıngırağa, oyun halısından yürüme arkadaşına geniş bir oyuncak gamı, %32’ye varan indirim, ücretsiz kargo ve taksit fırsatı ile ve bebek gelişimine nasıl katkıda bulunduklarının açıklandığı bir broşür ile beraber sunulmaktadır.

Abonelik paketinin fiyatı ne kadardır?

Paket içindeki oyuncakların toplam normal fiyatı 660 TL’dir (ortalama 55 TL).

Aboneliğin iki farklı şekli bulunmaktadır; müşterilerimiz,

- tüm oyuncakların aboneliklerini başlattıkları hafta tek seferde evlerine ücretsiz kargo ile teslim edilmesini tercih ederlerse 660 TL yerine %32 indirim ile 449.99 TL (ortalama 38 TL) ödeyeceklerdir.
- oyuncakların her ay tek tek kargo ile evlerine teslim edilmesini tercih ederlerse 660 TL oyuncak bedeli + 70 TL kargo bedeli yerine 499.99 TL (ortalama 42 TL) ödeyeceklerdir.
Hem internette hem mağazalarda, her iki teslimat şekli için ister nakit ister kredi kartı ile vade farksız ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde de taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Birden fazla abonelik paketi alınabilir mi?

Birden fazla çocuğu olan aileler birden fazla abonelik paketi satın alabilirler.

Abonelik paketi satın aldığımda ürünler ne zaman ve nasıl teslim edilecek?

Arzu eden müşterilerimiz tüm oyuncakları tek seferde daha avantajlı fiyatlarla teslim alabilecektir. Gönderimleri abonelik başladıktan sonra ilk hafta içerisinde yapılacaktır.

Arzu eden müşterilerimiz oyuncakları abonelikleri başladıktan sonra her ay tek tek alabilecektir. İlk gönderim, aboneliği başlattıkları ilk hafta içerisinde yapılacak ve sonraki aylarda da düzenli olarak tekrarlanacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verilebilir mi?

Tek seferde tüm abonelik ürünleri satın alınmak istendiğinde kapıda ödeme seçeneği tercih edilebilir.

Aylık abonelik siparişlerinde kapıda ödeme seçeneği kullanılamaz.

Teslimat sırasında evde kimse yoksa ne olacak?

Kargo görevlisi teslimat adresinde kimse bulunmadığı zaman bir not bırakacaktır. Bu not ile birlikte ürünlerin olduğu ilgili Kargo şubesine giderek paketinizi kendiniz teslim alabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Oyuncak abonelik paketleri tek seferde de sevk edilirse, 12 ay boyunca da gönderilse ücretsiz kargo ile gönderilecektir. Böylece 70 TL’ye kadar bir tasarruf yapacaksınız.

Teslimat adresi değiştirilebilir mi?

Oyuncakları her ay tek tek teslim almayı tercih ettiyseniz, ancak aboneliğiniz sırasında adres değişikliğiniz olur ise, Joker.com.tr’de üye girişi yaparak hesabım sayfanızdaki Abonelik Paketlerim sayfasında teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Kargonuzun herhangi bir ay için başka adrese teslim edilmesini istediğiniz takdirde hesabım sayfanızdaki abonelik paketleri bölümünde ilgili aya ait teslimat adresini kargoya verilme tarihinden 5 gün öncesine kadar güncelleyebilirsiniz.

Abonelik paketini iptal edebilir miyim?

Abonelik paketi ücret ödemesi yapıldıktan sonra iptal edilmemekte, para iadesi yapılmamaktadır.

Abonelik paketi ile gelen ürünlerin değişimini yapabilir miyim?

Oyuncak abonelik paketi kapsamındaki oyuncakların iade veya değişimi yapılamamaktadır.

Joker mağazalarından abonelik paketi üyeliği başlatabilir miyim?

www.joker.com.tr dışında şimdilik İstanbul’da Zorlu AVM, Bayrampaşa Forum AVM ve İçerenköy Carrefour AVM ile Ankara Cepa AVM, İzmir Agora AVM Joker Baby mağazalarından aynı fiyata ve koşullarda aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Mağazadan başlatılacak üyeliklerde ödemede mağazalarda yapılacaktır. Hem internette hem mağazalarda ister nakit ister kredi kartı ile vade farksız ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde de taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

ÜYELİK ŞARTLARI


Joker Baby Oyuncak Aboneliği’ni satın aldığınızda aşağıdaki üyelik koşullarını kabul etmiş sayılırsınız: 

■ Abonelik paketi ilk aşamada 50 adet abonelikle sınırlıdır. Alınacak oyuncaklar müşterinin tercihine göre ister tek seferde topluca, ister her ay tek tek müşterinin adresine teslim edilecektir.


■ İster www.joker.com.tr’den ister tüm mağazalarda avantaj paketine üye olabilirsiniz.


■ Abonelik sürecinde paket içinde önceden belirlenmiş oyuncaklardan herhangi birinin tedariği ile ilgili bir sıkıntı yaşanırsa, Joker muadil veya daha üst kalite bir oyuncak gönderecektir.


■ Alınan üyelikler iptal edilemez. Ücret iadesi yapılmaz. Ürünler değiştirilemez.


Pedagog Görüşleri

 • 1.Ay / Masal Şehri En Sevilen Masallar Kitabı

  Bebeklerin duyma yetisi anne karnında gelişmeye başlar ve bebekler anne karnında en çok annesinin sesini duyar. Bu sebeple dünyaya geldikten sonra en çok tanıdığı ve bildiği annesinin sesini duymak bebeğe güven verir. Bebek kendisiyle konuşulduğunda ya da ona birşeyler anlatıldığında kayıtsız kalmaz ve bazı tepkiler verebilir. Böylelikle bir iletişim kanalı açılmış olur. Bebekle her zaman konuşulacak bir şeyler bulunamazsa, ona masal ya da hikaye okumak uygun olabilir.
  Masal şehri kitabı ebeveynlerin bebeklerine ilk günlerinden başlayarak okumayı öğrenene kadar geçecek süre boyunca destek verecek bir kaynaktır.

  İçindeki Masallar
  Ali Baba ve Kırk Haramiler, Çirkin Ördek Yavrusu, Çizmeli Kedi, Deniz Kızı, Kibritçi Kız, Kralın Yeni Giysileri, Kurşun Asker, Pinokyo, Sinderella, Uyuyan Prenses

 • 2.Ay / Munchkin Diş Kasıyıcı

  Yenidoğan bebeklerde diş çıkarma hemen başlayabilir. İlk günlerinden itibaren diş çıkarma potansiyelinde olan ve damakları kaşınan bebekler için diş kaşıyıcı kullanmak uygun çözüm yollarından biridir.

  Munchkin Dişlik, buzdolabında saklandığında soğur ve sızlayan damakları rahatlatmaya yardımcı olur. İçerdiği jel sayesinde su içeren dişliklere göre daha uzun süre serin kalır. Minik ellerin rahat kavrayabileceği bir tasarıma sahiptir. BPA içermez, tüm yaşlar için uygundur.

 • 3.Ay / Bondigo Orman Hayvanları Başucu Dönencesi

  Bebeklerde göz gelişimi 2. aydan itibaren artarak devam eder. Bu dönemden itibaren bebekler, yakın mesafedeki hareketli nesneleri takip edebilirler. 40-50 cm yakındaki kişilerle göz teması kurabilirler. Bu dönemde bebeklerin görsel ve işitsel algılarını geliştirmek için hareketli ve sesli oyuncaklar kullanılması faydalıdır.

  - Sakinleştirici melodiler ile bebekleri rahatlatır.
  - Sessiz modu mevcuttur.
  - Yerinden çıkarılabilen pembe fil, mavi tavşan, sarı ördek, kırmızı ayı pelüş oyuncaklara sahiptir.
  - Kolay kurulur.
  - Beşik, park yatak ve pusetlerde kullanılabilir.

 • 4.Ay / Ouatoo Baby Safari Oyun Halısı

  Bebeklerde ince ve kaba motor gelişimleri ilk aylardan itibaren başlar. Bu dönemlerden itibaren bebeğinizi çeşitli materyallerle tanıştırmak, elleri ile dokundurarak sertlik, yumuşaklık, büyüklük, küçüklük gibi özellikleri duyumsamasını sağlamak oldukça önemlidir. Aynı zamanda sallanan ya da hareket eden nesnelere göz ile takibini sağlamak da görsel gelişimleri için faydalıdır.

  Bebeğiniz Baby Safari Oyun Halısında sırt üstü ve karın üstü yatarak oyun oynayabilir, yuvarlanabilir, kendini kaldırabilir ve keşif yapabilir. Böylece motor hareket becerileri gelişir ve fiziksel olarak güçlenebilirler. Halının canlı renkleri ve yüksek kontrastlı desenleri görme duyularını uyarır ve gelişimine yardımcı olur. Halının hışırtılı kitapçığı, bebek aynası ve diş kaşıyıcıları çıkarılabilir ve halı dışarısında da kullanılabilir.

 • 5.Ay / Sozzy Toys Çıngıraklı Çorap ve Bileklik Seti

  Bebeğin ince ve kaba motor becerilerini geliştirmeleri, kas yapısı, beslenmesi, zihinsel gelişimi ve fiziksel aktivitelerin yoğunluğuna bağlıdır. Bu anlamda fiziksel aktivitelerin çoğaltılması ve her gün çeşitli aktiviteler yapılması önemlidir. Bebeklerin avuçlarının içine bazı ses çıkaran nesneler bırakılması, bebeğin bu nesneleri dokunarak tanıması, aynı zamanda bu nesnelerin seslerine göre ayrıştırması ve el koordinasyonunu sağlamaya çalışması, bilişsel ve motor becerilerin gelişimine katkı sağlar.

  Sozzy Toys çıngıraklı çorap ve bilekliklerinde bebeğinizin dikkatini çekecek çıngırak sesi, hışırtı sesi ve parlak renkleri ile onun el-ayak koordinasyonunu ve mekanik tepki mekanizmasının gelişmesine yardımcı olur. Çorap ve bileklikler %100 pamuktan üretilmiştir.

 • 6.Ay / CaaOcho Keçi Sola %100 Kauçuk Diş Kaşıyıcı

  Diş çıkarması ve damak kaşınması durumu bebeklik çağının ilk günlerinden başlayan ve uzun yıllar devam edecek bir durumdur. Bu anlamda bebeklerin diş ve damaklarını kaşıyabileceği, sterilizasyonu yapılabilen yumuşak objeler rahatlamalarına yardımcı olur.

  CaaOcho diş kaşıyıcıları, doğumdan itibaren kullanılabilir. %100 saf doğal kauçuktan yapılan diş kaşıyıcıları, tasarımı ile oyuncağın içinde küf, bakteri ve kir birikimini engeller. Dokulu kulaklar, kuyruk ve bacaklar diş çıkarma sırasında diş etleri için masaj ve yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Bebeğin ağzı için yeterince yumuşaktır. Duyusal gelişmeyi teşvik eder. Yumuşak dokunuşu fizyolojik ve duygusal tepkiyi canlandırmaya yardımcı olur.

 • 7.Ay / Ouatoo Baby Teddy Çıngırak

  Bebeklerin 5 duyusu doğumdan sonraki ilk aylarından itibaren çalışmaya başlar. Renk, şekil, katman, ses gibi alanlarda duyuları harekete geçirecek objeler ile bebekleri buluşturmak zihinsel ve psikomotor gelişimlerini destekler.

  Ouatoo Baby Teddy Çıngırağı, bebeklerin kolay kavrayabileceği şekilde ve renkleri, sesleri ve hareketleri keşfedebilmesi için tasarlanmıştır. Bebekler, bu çıngırağı sallayarak, çevirerek, yuvarlayarak ve ayakta durdurarak el becerilerini geliştirebilir. Renkli boncukların şeffaf çıngırak içinde hareketini izleyerek odaklanmayı öğrenmeye başlarlar.

 • 8.Ay / Baby Clementoni Aktivite Davulu

  Bebeğiniz, yaklaşık 6 aylıkken oturmaya başlayacak ve ellerini daha fazla kullanabilecektir. Özellikle bu dönemde el göz koordinasyonu gelişmekte olan bebekler için vurdukları bir cisimden ses gelmesini sağlamak hem keyif vericidir hem de ince ve kaba motor gelişimlerini destekler.

  Baby Clementoni Aktivite Davulu, vurulduğunda farklı sesler ve melodiler çıkaracek şekilde tasarlanmıştır. Bebeğiniz bu oyuncağı gerçek bir davul gibi çalabilmenin yanı sıra, onu çevirebilir, taç şeklindeki düğmesine basabilir ve davulun ellerini hareket ettirebilir. Davulun ışık efektleri müziğin ritmini takip eder.

 • 9.Ay / Ouatoo Diz Oyna Bloklar

  Bebeğinizin birbirinden farklı boyutta cisimleri sıralaması, üst üste ya da iç içe dizmesi ve devirmesi ince motor becerilerinin gelişmesinde ve el-göz koordinasyonunun güçlenmesinde yardımcı olur. Her biri farklı renklere sahip bloklarla meşgul olmak ve onları dizmeye çalışmak bebekler için geliştirici ve keyifli bir oyundur.

  Ouatoo Diz Oyna Bloklar, bebeğinizin üstü üste veya iç içe dizebileceği 10 farklı bloktan oluşur. İnşaat ve problem çözme oyunları için idealdir. Üzerindeki şekiller ile farklı renk, sayı ve kelimeleri de öğretebilirsiniz.

 • 10.Ay / Munchkin Tırtıl Banyo Oyuncağı

  Bazı bebekler suyla oynamayı çok severken bazıları da banyo yapmaktan ve fazla miktarda suyla temas etmekten hoşlanmayabilir. Her iki durumda da, banyo oyuncakları banyo saatlerini daha keyifli ve gelişime faydalı bir aktivite haline getirebilir.

  7 adet içi içe geçebilen ve üst üste dizilebilen kaptan oluşur. Kaplar büyükten küçüğe doğru dizilerek ve birbirine bağlanarak bir tırtıl oluşturulabilir. Farklı desenlerdeki delikleri sayesinde eğlenceli su şelaleleri yapılabilir. En üst kapta bir su değirmeni de bulunur. Etki – tepki algısı ve el – göz koordinasyonu gelişimine yardımcı olur.

 • 11.Ay / Ouatoo Çıngıraklı Top Kaydırağı

  Renkli ve sesli objeler her zaman bebeklerin ilgisini çeker. Bu aylarda ellerini daha rahat kullanmaya başlayan bebekler renkli ve sesli toplar ile çeşitli oyunlar oynayabilirler. Ellerine aldıkları her bir obje sayesinde ise el kasları ve psikomotor davranışları daha da gelişir.

  Ouatoo Çıngıraklı TopKaydırağı ile bebeklerin el kasları ve koordinasyon becerileri gelişirken yukardan bırakılan topun aşağıya yuvarlanması, sebep sonuç bağlantısının bilişsel düzeyde yerleşmesine yardımcı olur. İçinden çıkan 3 farklı renkli çıngıraklı top, bebeklerin rahat kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır.

 • 12.Ay / Bondigo Neşeli Yürüyüş Arkadaşım

  Ortalama 11. aydan itibaren yürüme konusunda cesareti artan bebekler kendi ayakları üzerinde durdukça ve adım attıkça bu durumdan daha çok keyif alır ve daha fazla adım atmak için motivasyon kazanırlar. Yürüme deneyiminin kazanıldığı bu dönemden itibaren kullanılabilecek “yürüyüş arkadaşı” çıkardığı sesler ve hareketleriyle bebeğin yürüyüş keyfini daha eğlenceli hale getirebilir.

  Bondigo Neşeli Yürüyüş Arkadaşım Dinozor, bebeğinizi yürümeye özendirmeye yardımcı olan bir yürüyüş arkadaşıdır. Tutumu kolay, ergonomik tasarıma sahiptir. Dinozor başını 360 derece döndürebilir. Bebeğinizin ilgisini çekecek renkli tuşları vardır. Her adımda ışık ve 3 farklı melodi ile duyuların da gelişimine destek olur. 50 cm. yüksekliğindedir.

x
x

Hediye Listelerim

xEtkinliğe Katıl

*** Seçtiğiniz Etkinliği İptal Etme Şansınız Bulunmamaktadır.

x
Joker Aile Kulübü

Sipariş Takibi

Sipariş Takip Numaranız :
x

Joker.com.tr Üye Girişi

 • E-mail
 • Şifreniz
Şifremi Unuttum
Telefon Numaranız:
Geçici şifre ile hesabınıza erişmek için tıklayın.
x