...

Avantajlı Oyuncak Abonelik Paketleri

Oyuncak Abonelik Paketi, 12 ay boyunca her ay uzman pedagoglar tarafından, çocuğunuzun gelişimine göre belirlenmiş oyuncakları, %32’ye varan indirim ve kargo bedava olarak kapınıza kadar getiren bir sipariş sistemidir.

Abonelik paketi 50 abonelik ile sınırlıdır.

Tek seferde gönderim

660,00 TL

449,99 TL

12 ay boyunca gönderim

660,00 TL

499,99 TL

Paket İçeriği

1. Ay – Masal Şehri En Sevilen Masallar Kitabı

2. Ay – 2. Ay Munchkin Diş Kaşıyıcı

3. Ay – Bondigo Orman Hayvanları BaşucuDönencesi

4. Ay – Ouatoo Baby Safari Oyun Halısı

5. Ay – SozzyToys Çıngıraklı Çorap ve Bileklik Seti

6. Ay – CaaOcho –Keçi Sola - %100 KauçukDiş Kaşıyıcı

7. Ay – Ouatoo Baby Teddy Çıngırak

8. Ay – Baby Clementoni Aktivite Davulu

9. Ay – Ouatoo Diz Oyna Bloklar

10. Ay – Munchkin Tırtıl Banyo Oyuncağı

11. Ay – OuatooÇıngıraklı Top Kaydırağı

12. Ay – Bondigo Neşeli Yürüyüş Arkadaşım

Başlangıç paketinde tercih ettiğiniz paket seçin:

Sık Sorulan Sorular

Oyuncak Abonelik Paketi nedir?

Bebekler oynayarak öğrenir. Bebeğinize ilk yaşında gelişim döneminde uygun ve güvenli oyuncaklar vermek, bu dönemdeki zihinsel, fiziksel, duygusal, sosyal ve dil gelişimine yardımcı olacaktır.

Ancak anne babalar bebeklerinin gelişimine uygun oyuncakları seçmekte zaman zaman zorlanabilmektedir. Müşterilerimizin oyuncak alışverişi esnasında en çok sordukları soru, bebeklerinin gelişim aşamasına uygun oyuncakların hangileri olduğudur.

Buradaki ihtiyaçtan yola çıkarak, Pedagog Emre Buruşoğlu ile beraber bebeklerin ilk yıllarında geçirecekleri gelişim aşamalarına uygun olacak 12 oyuncak belirledik. Her ay için belirlenen oyuncaklar, bebeğinizin o aydan itibaren 2-3 yaşına gelene kadar değişen şekillerde oynayabileceği oyuncaklardan seçilmiştir.

Sevilen markalardan seçilmiş diş kaşıyıcıdan çıngırağa, oyun halısından yürüme arkadaşına geniş bir oyuncak gamı, %32’ye varan indirim, ücretsiz kargo ve taksit fırsatı ile ve bebek gelişimine nasıl katkıda bulunduklarının açıklandığı bir broşür ile beraber sunulmaktadır.

Abonelik paketinin fiyatı ne kadardır?

Paket içindeki oyuncakların toplam normal fiyatı 660 TL’dir (ortalama 55 TL).

Aboneliğin iki farklı şekli bulunmaktadır; müşterilerimiz,

- tüm oyuncakların aboneliklerini başlattıkları hafta tek seferde evlerine ücretsiz kargo ile teslim edilmesini tercih ederlerse 660 TL yerine %32 indirim ile 449.99 TL (ortalama 38 TL) ödeyeceklerdir.
- oyuncakların her ay tek tek kargo ile evlerine teslim edilmesini tercih ederlerse 660 TL oyuncak bedeli + 70 TL kargo bedeli yerine 499.99 TL (ortalama 42 TL) ödeyeceklerdir.
Hem internette hem mağazalarda, her iki teslimat şekli için ister nakit ister kredi kartı ile vade farksız ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde de taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Birden fazla abonelik paketi alınabilir mi?

Birden fazla çocuğu olan aileler birden fazla abonelik paketi satın alabilirler.

Abonelik paketi satın aldığımda ürünler ne zaman ve nasıl teslim edilecek?

Arzu eden müşterilerimiz tüm oyuncakları tek seferde daha avantajlı fiyatlarla teslim alabilecektir. Gönderimleri abonelik başladıktan sonra ilk hafta içerisinde yapılacaktır.

Arzu eden müşterilerimiz oyuncakları abonelikleri başladıktan sonra her ay tek tek alabilecektir. İlk gönderim, aboneliği başlattıkları ilk hafta içerisinde yapılacak ve sonraki aylarda da düzenli olarak tekrarlanacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verilebilir mi?

Tek seferde tüm abonelik ürünleri satın alınmak istendiğinde kapıda ödeme seçeneği tercih edilebilir.

Aylık abonelik siparişlerinde kapıda ödeme seçeneği kullanılamaz.

Teslimat sırasında evde kimse yoksa ne olacak?

Kargo görevlisi teslimat adresinde kimse bulunmadığı zaman bir not bırakacaktır. Bu not ile birlikte ürünlerin olduğu ilgili Kargo şubesine giderek paketinizi kendiniz teslim alabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Oyuncak abonelik paketleri tek seferde de sevk edilirse, 12 ay boyunca da gönderilse ücretsiz kargo ile gönderilecektir. Böylece 70 TL’ye kadar bir tasarruf yapacaksınız.

Teslimat adresi değiştirilebilir mi?

Oyuncakları her ay tek tek teslim almayı tercih ettiyseniz, ancak aboneliğiniz sırasında adres değişikliğiniz olur ise, Joker.com.tr’de üye girişi yaparak hesabım sayfanızdaki Abonelik Paketlerim sayfasında teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Kargonuzun herhangi bir ay için başka adrese teslim edilmesini istediğiniz takdirde hesabım sayfanızdaki abonelik paketleri bölümünde ilgili aya ait teslimat adresini kargoya verilme tarihinden 5 gün öncesine kadar güncelleyebilirsiniz.

Abonelik paketini iptal edebilir miyim?

Abonelik paketi ücret ödemesi yapıldıktan sonra iptal edilmemekte, para iadesi yapılmamaktadır.

Abonelik paketi ile gelen ürünlerin değişimini yapabilir miyim?

Oyuncak abonelik paketi kapsamındaki oyuncakların iade veya değişimi yapılamamaktadır.

Joker mağazalarından abonelik paketi üyeliği başlatabilir miyim?

www.joker.com.tr dışında şimdilik İstanbul’da Zorlu AVM, Bayrampaşa Forum AVM ve İçerenköy Carrefour AVM ile Ankara Cepa AVM, İzmir Agora AVM Joker Baby mağazalarından aynı fiyata ve koşullarda aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Mağazadan başlatılacak üyeliklerde ödemede mağazalarda yapılacaktır. Hem internette hem mağazalarda ister nakit ister kredi kartı ile vade farksız ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde de taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

ÜYELİK ŞARTLARI


Joker Baby Oyuncak Aboneliği’ni satın aldığınızda aşağıdaki üyelik koşullarını kabul etmiş sayılırsınız: 

■ Abonelik paketi ilk aşamada 50 adet abonelikle sınırlıdır. Alınacak oyuncaklar müşterinin tercihine göre ister tek seferde topluca, ister her ay tek tek müşterinin adresine teslim edilecektir.


■ İster www.joker.com.tr’den ister tüm mağazalarda avantaj paketine üye olabilirsiniz.


■ Abonelik sürecinde paket içinde önceden belirlenmiş oyuncaklardan herhangi birinin tedariği ile ilgili bir sıkıntı yaşanırsa, Joker muadil veya daha üst kalite bir oyuncak gönderecektir.


■ Alınan üyelikler iptal edilemez. Ücret iadesi yapılmaz. Ürünler değiştirilemez.


Pedagog Görüşleri

 • 1.Ay / Masal Şehri

  Bebeklerin duyma yetisi, anne karnında gelişim süreciyle başlar. Anne karnındaki bebek en çok annesinin sesini duyar. Bu sebeple, tanıdığı ve bildiği bir ses olan anne sesi, bebek dünyaya geldikten sonra ona güven duygusu sağlar. Bebek kendisiyle konuşulduğunda ya da ona bir şeyler anlatıldığında kayıtsız kalmaz ve bazı tepkiler verebilir. Böylelikle onun için yeni bir iletişim kanalı açılmış olur. Bebekle konuşulacak bir şeyler bulunamadığında, ona masal ya da hikâye okumak uygun olabilir.
  Masal şehri kitabı, ebeveynlerin bebeklerine ilk günlerinden, okumayı öğrenene kadar geçecek süre boyunca okunabilecek, destek verici bir kaynaktır.

 • 2.Ay / Diş Kaşıyıcı Eldiven

  Yenidoğan bebeklerde diş çıkarma gelişimi hemen başlayabilir. İlk günlerinden itibaren diş çıkarma potansiyeline sahip olan ve damakları kaşınan bebekler için diş kaşıyıcı kullanmak uygun çözüm yollarından biridir. “Diş kaşıyıcı eldiven” bebeklerin bu ihtiyacını giderebilecekleri kullanışlı bir üründür.

 • 3.Ay / Bondigo Başucu Orman Hayvanları

  Bebeklerde göz gelişimi ikinci aydan itibaren artarak devam eder. Bu dönemin ardından bebekler, yakın mesafedeki hareketli nesnelerle göz teması kurabilirler ve onları takip edebilirler. Bu dönemde bebeklerin görsel ve işitsel algılarını geliştirmek için hareketli ve sesli materyaller kullanılması faydalı olacaktır. Başucu orman hayvanları, bebeklerin görsel ve işitsel algılarının güçlendirilmesini destekleyebilir.

 • 4.Ay / Oyun Halısı

  Bebeklerde ince ve kaba motor gelişimleri ilk aylardan itibaren başlar. Bu dönemden itibaren bebekleri çeşitli materyallerle tanıştırmak, elle dokunma yoluyla; sertlik, yumuşaklık, büyüklük, küçüklük gibi hissiyatları duyumsamasını sağlamak oldukça önemlidir. Aynı zamanda sallanan ya da hareket eden nesnelerin gözle takibini sağlamak da bebeklerin görsel gelişimleri açısından faydalıdır. Bu ürün, bu alandaki ihtiyaca cevap verebilir.

 • 5.Ay / Çıngıraklı Çorap ve Bileklik

  Bebeklerin ince ve kaba motor becerilerini geliştirmeleri; kas yapısı, beslenme, zihinsel gelişim ve fiziksel aktivitelerin yoğunluğuna bağlıdır. Bu anlamda fiziksel aktivitelerin çoğaltılması ve her gün çeşitli aktivitelerin yapılması oldukça önemlidir. Bebeklerin avuçlarının içine bazı ses çıkaran nesneler bırakılması, bu nesneleri dokunarak tanıması, aynı zamanda nesnelerden çıkan seslere göre el koordinasyonunu sağlamaya çalışması, bebeklerin motor becerilerinin gelişimine katkı sağlar.

  Bebeğin el bileğine ve ayaklarına takılan, ses çıkaran bileklik ve çorap sayesinde bu minvalde bir aktivite yapılmış olacaktır.

 • 6.Ay / Diş Kaşıyıcı Keçi

  Diş çıkarması ve damak kaşınması durumu bebeklik çağının ilk günlerinden başlayan ve uzun yıllar devam eden bir durumdur. Bu anlamda bebeklerin diş ve damaklarını kaşıyabileceği, sterilizasyonu yapılabilen yumuşak objeler faydalı olabilir. Bu ürün bebeklerin bu ihtiyacını karşılayacak yapıya sahip bir üründür.

 • 7.Ay / Baby treddy rattle

  İlk aylarından itibaren bebeklerin 5 duyusu birden çalışmaya başlar. Her duyunun gelişmişlik seviyesi aynı olmamasına rağmen her bir duyuda kendi içerisinde farklı gelişimler gerçekleşir. Bebekleri; renk, koku, şekil, katman ve ses gibi alanlardaki duyularını harekete geçirecek objelerle buluşturmak, onların zihinsel ve psikomotor gelişimleri destekler. Bu ürün bebeklerin gelişimine bu anlamda katkı sağlayabilir.

 • 8.Ay /Aktivite Davulu

  Özellikle 6. aydan itibaren el ve göz koordinasyonu gelişmiş olan bebekler için vurdukları bir cisimden ses gelmesini sağlamak keyif vericidir. Ek olarak bu aktivite, onların ince ve kaba motor gelişimlerini olumlu anlamda destekler. “Aktivite davulu” özellikle kaba motor becerileri geliştirmesi anlamında bebeklere katkı sağlayacak bir üründür.

 • 9.Ay / Baby stick-stack blocks

  Özellikle ince motor becerilerin geliştirilmesi ve el-göz koordinasyonunun güçlendirilmesi anlamında, birbirinden farklı boyutta ve aynı türden olan cisimlerin sıralanması ya da üst üste dizilmesi bebeklerde olumlu gelişim sağlar. Her biri farklı renklere sahip bloklarla meşgul olmak ve onları dizmeye çalışmak bebekler için keyifli ve öğretici bir etkinlik olacaktır.

 • 10.Ay / Banyo Oyuncağı

  Bazı bebekler banyo yapmaktan ve fazla miktarda suyla temas etmekten hoşlanmayabilirler. Böyle durumlarda bebekleri banyoya özendirmek ya da banyo yapmayı cazip hale getirmek gerekebilir. “Banyo oyuncağı” bu konuda sizlere yardımcı olabilir.

 • 11.Ay / Çıngırak Kaydırağı

  Renkli ve sesli objeler her zaman bebeklerin ilgisini çeker. Bu aylarda ellerini daha rahat kullanmaya başlayan bebekler, renkli ve sesli toplar yardımıyla çeşitli oyunlar oynayabilirler. Ellerine aldıkları her bir obje sayesinde ise el kasları ve psikomotor davranışlar daha da gelişir.

  “Çıngırak kaydırağı” ile bebeklerin el kasları gelişirken yukarıdan bırakılan topun aşağıdan çıkması, sebep sonuç bağlantısının bilişsel düzeyde yerleşmesine katkı sağlayabilir.

 • 12.Ay / Neşeli Yürüyüş Arkadaşım

  Ortalama 11. aydan itibaren yürüme konusunda cesareti artan bebekler kendi ayakları üzerinde durdukça ve adım attıkça bu durumdan çok keyif alırlar ve daha fazla adım atmak için motivasyon kazanırlar

  Yürüme deneyiminin kazanıldığı bu dönemden itibaren birkaç yıl boyunca kullanılabilecek “yürüyüş arkadaşı” çıkardığı sesler ve hareketleriyle bebeğin yürüyüş keyfini daha eğlenceli hâle getirebilir.