%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

365 GÜN ÜCRETSİZ İADE

HIZLI GÖNDERİ

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 0 (850) 200 14 14

125 TL ve üzerine KARGO BEDAVA!

Avantajlı Bebek Bezi Abonelik Paketleri

Bebek Bezi Abonelik Paketi, 1 yıl boyunca her ay seçtiğiniz dönemde 2 adet Prima Premium Care aylık paket bebek bezi ve 1 adet 3’lü Prima Hassas Ciltler ıslak mendilini %30 indirimle ve kargo bedava olarak kapınıza kadar getiren bir sipariş sistemidir.

Aylık bebek bezi ve ıslak mendil ihtiyacınızı sizi yormadan ekonomik ve pratik olarak karşılamanızı sağlar.

Abonelik paketi 500 abonelik ile sınırlıdır.

Prima Premium Care Abonelik Paketi

1.569,00 TL

1.099,00 TL

Paket İçeriği

Her ay 2 adet Prima Premium Care Bezi
Her ay 1 adet Prima Islak Mendil

Paketi satın aldığınızda her ay 2 adet Prima Premium Care Bebek Bezi ve 1 adet Prima Islak Mendil otomatik olarak adresinize gönderilecektir.

Abonelik paketine dahil olan ve her ay gönderim yapılacak ürünler aşağıdaki listede belirtilmiştir.

Bebek Bezleri

Prima Premium Care Aylık Paket 1 Numara 108'li
Prima Premium Care Aylık Paket 2 Numara 104'li
Prima Premium Care Aylık Paket 3 Numara 86'lı
Prima Premium Care Aylık Paket 4 Numara 72'li
Prima Premium Care Aylık Paket 5 Numara 60'lı

Islak Mendil

Prima Islak Havlu Hassas Ciltler için 3`lü Fırsat Paketi 168`li

Başlangıç paketinde tercih ettiğiniz bedeni seçin:

Gönderim haftası seçiniz:

Sık Sorulan Sorular

Bebek Bezi Abonelik Paketi nedir?

Bebek Bezi Abonelik Paketi, 1 yıl boyunca her ay seçtiğiniz dönemde 2 adet Prima Premium Care aylık pakte bebek bezi ve 1 adet 3’lü Prima Hassas Ciltler ıslak mendilini %30 indirimle ve kargo bedava olarak kapınıza kadar getiren bir sipariş sistemidir. Aylık bebek bezi ve ıslak mendil ihtiyacınızı sizi yormadan ekonomik ve pratik olarak karşılamanızı sağlar. Abonelik paketi 500 abonelik ile sınırlıdır.

Abonelik paketinin avantajları neler?

Bebek bezi abonelik paketi ile 12 ay boyunca toplam 24 adet Prima Premium Care aylık paket ürününü ve 12 adet 3’lü Prima Hassas Ciltler ıslak mendili 1.569 TL yerine %30 indirim avantajıyla 1.099 TL’ye bebek bezi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sene boyunca gerçekleşecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Üstelik 12 ay boyunca 70 TL’den fazla tutan kargo ücretini de ödemezsiniz.

Teslimat tarihinizi ve adresinizi her gönderim için değiştirebilirsiniz. Örneğin yazın yazlığınıza gönderim yaptırabilirsiniz.

Her gönderim öncesinde, bez bedenini sipariş sisteminde değiştirebilirsiniz. Ayrıca açılmamış pakedinizi gönderim faturası ile birlikte Joker mağazalarında farklı beden ile değiştirebilirsiniz.

Abonelik paketini kredi kartına vade farkı olmaksızın taksit ile satın alabilirsiniz. Bebek bezi ve ıslak mendil ihtiyaçlarınız her ay düzenli olarak size gönderileceği için yeniden sipariş verme, uygun fiyat araştırma kaygınız olmaz. Ürünlerin kapınıza kadar teslim ediliyor olması, özellikle taşıması zor ürünlerde büyük kolaylık sağlar.

Neden abonelik paketi olmalıyım?

Bebeğinizin ihtiyaçları arasında bebek bezi vazgeçilmez bir yere sahip. Düzenli olarak tüketilen bu ihtiyaç için zaman ayırmanıza, enerji harcamanıza, market market fiyat araştırmanıza ya da paketleri eve taşımanıza gerek kalmasın. Sürekli kaç beziniz kaldığını takip etmek zorunda kalmayın. İhtiyacınız olan miktarda bez kapınıza toplu olarak gelsin. Peşin fiyatına taksitle %30 indirimle 1 yıl boyunca ihtiyacınız olan bebek bezi ve ıslak mendiller için uygun fiyat avantajından faydalanın.

Birden fazla abonelik paketi alınabilir mi?

Birden fazla çocuğu olan aileler birden fazla abonelik paketi satın alabilirler.

Abonelik paketi satın aldığımıda ürünler nasıl teslim edilecek?

Paketiniz her ay sizin seçtiğiniz dönemlerde (her ayın 1. 2. 3. 4 haftası) abonelik paketi satın aldığınız sırada verdiğiniz teslimat adresine gönderilecektir.

Teslimat sırasında evde kimse yoksa ne olacak?

Yurtiçi Kargo görevlisi teslimat adresinde kimse bulunmadığı zaman bir not bırakacaktır. Bu not ile birlikte ürünlerin olduğu Yurtiçi Kargo şubesine giderek paketinizi kendiniz teslim alabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Abonelik paketi kapsamında verilen siparişler ve her ay düzenli olarak gönderilen ürünler için ek bir kargo ücreti ödenmeyecektir. Bu sayede 70 TL’nin üzerinde bir tasarruf yapacaksınız.

Gönderim haftası nedir?

Gönderim haftası her ayın pazartesi günleri baz alınarak siparişinizin otomatik oluşmasını sağlar. Gönderim haftası olarak 2. hafta seçtiğinizde o ayın ikinci pazartesi günü siparişiniz otomatik olarak oluşturulur.

Ürünler ne zaman kargoya verilir?

Abonelik paketi kapsamındaki ürünleriniz abonelik satın aldığınız sırada sizin tercihiğinize göre her ayın 1. 2. 3. ve 4. haftası gönderilecektir.

Ürünlerin gönderim zamanın değiştirilebilir mi?

1 yıllık abonelik paketi satın aldığınızda, her ay için ayrı sipariş oluşturulmaktadır. Üye girişi yaparak hesabım sayfanızdaki Abonelik Paketlerim sayfasında her ay gönderim yapılacak haftayı değiştirebilirsiniz. Teslimat haftasını kargoya verilme tarihinden 5 gün öncesine kadar güncelleyebilirsiniz.

Teslimat adresi değiştirilebilir mi?

1 yıllık abonelik paketi satın aldığınızda, her ay için ayrı sipariş oluşturulmaktadır. Üye girişi yaparak hesabım sayfanızdaki Abonelik Paketlerim sayfasında teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Kargonuzun herhangi bir ay için başka adrese teslim edilmesini istediğiniz takdirde hesabım sayfanızdaki abonelik paketleri bölümünde ilgili aya ait teslimat adresini kargoya verilme tarihinden 5 gün öncesine kadar güncelleyebilirsiniz.

Bebek bezinde hangi beden gönderilecek?

Abonelik paketi satın aldığınızda ilk ay gelecek siparişiniz için bebek bezi bedenini seçebilirsiniz. Bundan sonraki aylarda bebeğinizin büyümesine göre aylık gönderim yapılacak bedenleri değişebilirsiniz. Dilerseniz hesabım sayfanızdaki abonelik paketleri bölümünde bebek bezi bedenlerini kargoya verilme tarihinden 5 gün öncesine kadar değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Abonelik paketini iptal edebilir miyim?

Abonelik paketi ücret ödemesi yapıldıktan sonra iptal edilmemekte, para iadesi yapılmamaktadır.

Abonelik paketi ile gelen ürünlerin değişimini nasıl yapabilirim?

Abonelik paketi kapsamında adresinize gelen bebek bezi numarasını değiştirmek isterseniz 90 gün içerisinde kargo ile size gelen ürün faturası ile birlikte en yakın Joker mağazasına giderek aynı ürünün farklı bedeni ile değişim yapabilirsiniz. Değişim yapabilmeniz için ürünlerin açılmamış ve ambalajının bozulmamış olması gerekmektedir. Ürünler tekrar satışa uygun olmak zorundadır.

Joker mağazalarından abonelik paketi üyeliği başlatabilir miyim?

www.joker.com.tr dışında Altunizade, Galleria, Cepa ve Kidsmall da aynı fiyata ve aynı koşullarda üyelik paketi satın alımı yapabilirsiniz. Mağazadan başlatılacak üyeliklerde ödemede mağazalarda yapılacaktır. Mağazalarda ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde de taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

ÜYELİK ŞARTLARI


Prima Premium Care Senelik Avantaj Paketini satın aldığınızda aşağıdaki üyelik koşullarını kabul etmiş sayılırsınız:

■ Abonelik paketi ilk 500 abonelikle sınırlıdır.


■ İster www.joker.com.tr’den ister Altunizade , Cepa, Kidsmall ve Galleria Joker Baby mağazalarından avantaj paketine üye olabilirsiniz.


■ Abonelik sürecinde Prima’nın piyasa genelinde yapabileceği paket içi bez ve ıslak mendil adet değişimlerinden Joker sorumlu değildir.


■ Bebek bezi beden değişimini Joker Baby mağazalarından yapabilirsiniz. Değişim için ürünlerin orijinal ambalajlarının bozulmamış olması ve sevk irsaliyesi /faturasının yanınızda olması gerekmektedir.


■ www.joker.com.tr ve Joker Baby mağazalarından ödeme yaparak “Prima Premium Care Senelik Avantaj Paketi” üyeliğinizi başlatmış olursunuz. Joker Baby’den alınan bebek bezi abonelik paketi 12 ay boyunca verdiğiniz adrese her ay teslim edilecektir.


■ Her ay gelecek paketin içinde 2 paket Prima Premium Care bebek bezi ve 1 paket Prima 3’lü Islak Mendil bulunmaktadır.


■ Bebek bezi numarasını değiştirmek istediğinizde www.joker.com.tr den hesabım sayfasına giriş yaparak henüz hazırlanma aşamasına geçmeyen siparişlerinizdeki bebek bezi numaralarını değiştirebilirsiniz. Paket elinize ulaştıktan sonra bebek bezi numarasını değiştirmek isterseniz herhangi bir Joker Baby mağazasına giderek Prima Premium Care farklı numara ile değişim yapabilirsiniz.


■ Alınan üyelikler iptal edilemez. Ücret iadesi yapılmaz.


■ Ayrıntılı bilgi joker.com.tr de.

x

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

1. Taraflar

İş bu Üyelik Sözleşmesi bir tarafta www.joker.com.tr internet (web) sitesinde faaliyetlerini yürüten Büyükdere Caddesi Cem Plaza No:23 K.3 Şişli/İstanbul adresinde faaliyet gösteren ATM DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş (Bundan böyle JOKER olarak anılacaktır) ile diğer tarafta www.joker.com.tr internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (Kısaca “Üye” olarak anılacaktır) arasında düzenlenmiştir. 

 

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu, JOKER’in sahip olduğu internet sitesi www.joker.com.tr üzerinden sunulan hizmetlerden Üye olan kullanıcıların yararlanmalarına ilişkin esasların tespiti ile tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir. 

 

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.joker.com.tr internet sitesine üye olurken verdiği her türlü kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, bu bilgilerin değişmesi halinde güncelleyeceğini, JOKER’in bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

3.2. Üye, JOKER tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı münhasıran kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından JOKER’E karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, Joker’in söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

3.3. Üye www.joker.com.tr web sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran Üyeyi bağlayacaktır.

3.4. Üye, www.joker.com.tr web sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız veya taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca Üye, başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virüs, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

3.5. www.joker.com.tr web sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin Joker’le hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. Joker’in, üyenin web sitesi üzerinde beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan veya üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle Üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3.6. Joker, Üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından veya üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Üye, www.joker.com.tr web internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden Joker’den tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

3.7. Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen Üye’ye aittir.

3.8. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden Üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, Joker’i bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, Joker’in Üye’ye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.

3.9. Joker’in her zaman ve tek taraflı olarak gerektiğinde Üye’nin üyeliğini silme, askıya alma, Üye’ye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Bu durumda Joker’in hiçbir sorumluluğu yoktur.

3.10. www.joker.com.tr uzantılı internet sitesi üzerinde yer alan her türlü yazılım ve tasarımlar, yazılı ve görsel içerikler, yazılım ve donanımlar münhasıran Joker’in mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar Üye tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen diğer şirketler ve ürün sahiplerinin ticari markaları da fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır. Üye bu bilgileri kullanamaz, değiştiremez, kopyalamak sureti ile kullanıma konu edemez.

3.11. Joker tarafından www.joker.com.tr internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir. Joker, üyelerine daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, portalın kullanımını kolaylaştırmak, üyelerin özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalar yapmak amacıyla Üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir, 3. kişi/kurum/kuruluşlarla paylaşabilir. Joker, Üye’nin www.joker.com.tr uzantılı internet alışveriş portalı üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.

3.12. Joker, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak ilgili makamlar tarafından istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Joker’e tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Joker ve www.joker.com.tr web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

3.13. www.joker.com.tr web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda Üye, www.joker.com.tr web sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

3.14. Joker, web sitesinin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti kısmen ya da tamamen değiştirme, askıya alma ya da sona erdirme veya www.joker.com.tr web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

3.15.Joker, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın tek taraflı olarak her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

3.16. Taraflar, Joker’e ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HMK madde 193′e uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir kesin delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

3.17. www.joker.com.tr alışveriş portalına üye olan kişi, yürürlükte bulunan ve/veya yürürlüğe girecek uygulamalar kapsamında Joker tarafından  kendisine, ürün ve hizmet tanıtımları, reklâmlar, kampanyalar, avantajlar, anketler  ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına, bu konularda kendisine SMS, MMS, e-mail veya dokuman gönderilmesine, telefon ile arama yapılmasına peşinen izin verdiğini beyan ve kabul eder. Joker, iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, Üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine veya bilgilendirme SMS, MMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacağını ve bu işlemlere muvafakat ettiğini kabul beyan ve taahhüt etmektedir. 

3.18 Üye aksini yazılı olarak Joker’e bildirmediği sürece Joker’in kendisi ile internet, telefon, SMS, MMS, vb iletişim kanallarını kullanarak irtibata geçmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder.

3.19 Üye, www.joker.com.tr portalına üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla Joker tarafından toplanmasına, Joker tarafından, Joker adına bu verileri işleyen firmalar veya Joker’in bayi veya franchise’leri veya altyapı sağlayıcıları tarafından kullanılmasına, arşivlenmesine ve gerek görülmesi halinde paylaşılmasına, Üye’ye özel reklam, kampanya ve diğer faydaların sunulması, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, anket ve telesatış uygulamaları, istatistik analizler gibi amaçlarla işlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması,  paylaşılması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisine erişilmesi nedeniyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet, velhasıl herhangi bir zarara uğradığı iddiası ile talepte bulunmayacağını ve Joker’i sorumlu tutmayacağını beyan ve kabul eder.

3.20 Üye veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse ve/veya üyeliğini iptal etmek isterse bu talebini www.joker.com.tr web adresine yazılı olarak iletebilir. Üye, Joker tarafından kişisel bilgilerinin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri, eksik veya yanlış olması hâlinde verilerin düzeltilmesini, ilgili mevzuatta öngörülen koşullar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini, düzeltme/silme/yok etme işlemlerinin imkânsız olmamak veya orantısız çaba gerektirmemek kaydıyla, verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, verilerinin ilgili mevzuata aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme, ayrıca kendisi ile iletişime geçilmesine engel olunmasını 0850 200 14 14 numaralı telefondan ve Büyükdere Cad. CEM Plaza No:23 Kat:3 Şişli İstanbul  adresinden talep etme hakkına sahiptir. 

3.21 Üye, Joker ve/veya bağlı grup şirketleri tarafından satışa sunulan hizmet ve ürünler hakkında sosyal medyada ve kamuya açık ortamlarda hakaret, karalama ve/veya ticari ve şahsi itibara zarar verici biçimde söylemlerde bulunmamayı, bu meyanda yayınlar yapmamayı beyan ve taahhüt etmektedir. Aksi halde Joker ve ortaklarına verdiği doğrudan ve/veya dolaylı zararı karşılamak zorunda kalacaktır. Üye aldığı hizmete ilişkin herhangi bir sorun ya da talebi var ise bunu öncelikle Joker ile yazılı olarak paylaşacak ve çözüm yolları aranacaktır.

3.22 Bu Sözleşmede hüküm bulunmayan konularda yasal mevzuat hükümleri uygulanacaktır. 

 

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme Üye’nin en az 10 gün önceden yazılı bildirimde bulunarak üyeliğini iptal etmesi veya Joker tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Joker, dilediği zaman Üye’nin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir. 

 

5. İhtilafların Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

6. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

 

Ticari Elektronik İleti Onayı

Joker ve/veya bayileri tarafından ürün ve hizmetleri ile ilgili çeşitli duyurular amacıyla, yukarıda belirtmiş olduğunuz elektronik iletişim adresleri aracılığıyla tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorsanız lütfen işaretleyiniz. Verdiğiniz izni her zaman, JOKER yazıp 5653’e ücretsiz göndererek geri alabilirsiniz.

x
x

Hediye Listelerim

x

E-Posta Adresleri

Paylaş İptal
x

Hemen Üye Olun!

İndirim ve Fırsatları

Kaçırmayın!

Yalnızca size özel teklif ve fırsatlardan e-posta yoluyla
haberdar olmak için siz de şimdi üye olun!

Üye Ol Zaten Üyeyim
xEtkinliğe Katıl

*** Seçtiğiniz Etkinliği İptal Etme Şansınız Bulunmamaktadır.

x

Sipariş Takibi

Sipariş Takip Numaranız :
x
x

Üye Girişi

  • E-mail Adresiniz
  • Şifreniz
Şifremi Unuttum
E-mail Adresiniz
x