%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

90 GÜN MAĞAZALARDAN DEĞİŞİM

HIZLI GÖNDERİ

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 0 (850) 200 14 14

135 TL ve üzerine KARGO BEDAVA!

Avantajlı Bebek Bezi Abonelik Paketleri

Bebek Bezi Abonelik Paketi, 6 ay boyunca her ay seçtiğiniz dönemde 2 adet Prima Premium Care aylık paket bebek bezi ve 1 adet 3’lü Prima Hassas Ciltler ıslak mendilini %30 indirimle ve kargo bedava olarak kapınıza kadar getiren bir sipariş sistemidir.

Aylık bebek bezi ve ıslak mendil ihtiyacınızı sizi yormadan ekonomik ve pratik olarak karşılamanızı sağlar.

Abonelik paketi 500 abonelik ile sınırlıdır.

Prima Premium Care Abonelik Paketi

785,00 TL

549,00 TL

Paket İçeriği

Her ay 2 adet Prima Premium Care Bezi
Her ay 1 adet Prima Islak Mendil

Paketi satın aldığınızda her ay 2 adet Prima Premium Care Bebek Bezi ve 1 adet Prima Islak Mendil otomatik olarak adresinize gönderilecektir.

Abonelik paketine dahil olan ve her ay gönderim yapılacak ürünler aşağıdaki listede belirtilmiştir.

Bebek Bezleri

Prima Premium Care Dev Ekonomi 1 Numara 126'li
Prima Premium Care Dev Ekonomi 2 Numara 120'li
Prima Premium Care Dev Ekonomi 3 Numara 86'lı
Prima Premium Care Dev Ekonomi 4 Numara 72'li
Prima Premium Care Dev Ekonomi 5 Numara 60'lı

Islak Mendil

Prima Islak Havlu Hassas Ciltler için 3`lü Fırsat Paketi 168`li

Başlangıç paketinde tercih ettiğiniz paket/bedeni seçin:

Gönderim haftası seçiniz:

Sık Sorulan Sorular

Bebek Bezi Abonelik Paketi nedir?

Bebek Bezi Abonelik Paketi, 6 ay boyunca her ay seçtiğiniz dönemde 2 adet Prima Premium Care aylık pakte bebek bezi ve 1 adet 3’lü Prima Hassas Ciltler ıslak mendilini %30 indirimle ve kargo bedava olarak kapınıza kadar getiren bir sipariş sistemidir. Aylık bebek bezi ve ıslak mendil ihtiyacınızı sizi yormadan ekonomik ve pratik olarak karşılamanızı sağlar. Abonelik paketi 500 abonelik ile sınırlıdır.

Abonelik paketinin avantajları neler?

Bebek bezi abonelik paketi ile 6 ay boyunca toplam 12 adet Prima Premium Care aylık paket ürününü ve 6 adet 3’lü Prima Hassas Ciltler ıslak mendili 785,00 TL yerine %30 indirim avantajıyla 549,00 TL’ye bebek bezi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sene boyunca gerçekleşecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Üstelik 6 ay boyunca 70 TL’den fazla tutan kargo ücretini de ödemezsiniz.

Teslimat tarihinizi ve adresinizi her gönderim için değiştirebilirsiniz. Örneğin yazın yazlığınıza gönderim yaptırabilirsiniz.

Her gönderim öncesinde, bez bedenini sipariş sisteminde değiştirebilirsiniz. Ayrıca açılmamış pakedinizi gönderim faturası ile birlikte Joker mağazalarında farklı beden ile değiştirebilirsiniz.

Abonelik paketini kredi kartına vade farkı olmaksızın taksit ile satın alabilirsiniz. Bebek bezi ve ıslak mendil ihtiyaçlarınız her ay düzenli olarak size gönderileceği için yeniden sipariş verme, uygun fiyat araştırma kaygınız olmaz. Ürünlerin kapınıza kadar teslim ediliyor olması, özellikle taşıması zor ürünlerde büyük kolaylık sağlar.

Neden abonelik paketi olmalıyım?

Bebeğinizin ihtiyaçları arasında bebek bezi vazgeçilmez bir yere sahip. Düzenli olarak tüketilen bu ihtiyaç için zaman ayırmanıza, enerji harcamanıza, market market fiyat araştırmanıza ya da paketleri eve taşımanıza gerek kalmasın. Sürekli kaç beziniz kaldığını takip etmek zorunda kalmayın. İhtiyacınız olan miktarda bez kapınıza toplu olarak gelsin. Peşin fiyatına taksitle %30 indirimle 6 ay boyunca ihtiyacınız olan bebek bezi ve ıslak mendiller için uygun fiyat avantajından faydalanın.

Birden fazla abonelik paketi alınabilir mi?

Birden fazla çocuğu olan aileler birden fazla abonelik paketi satın alabilirler.

Abonelik paketi satın aldığımıda ürünler nasıl teslim edilecek?

Paketiniz her ay sizin seçtiğiniz dönemlerde (her ayın 1. 2. 3. 4 haftası) abonelik paketi satın aldığınız sırada verdiğiniz teslimat adresine gönderilecektir.

Teslimat sırasında evde kimse yoksa ne olacak?

Yurtiçi Kargo görevlisi teslimat adresinde kimse bulunmadığı zaman bir not bırakacaktır. Bu not ile birlikte ürünlerin olduğu Yurtiçi Kargo şubesine giderek paketinizi kendiniz teslim alabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Abonelik paketi kapsamında verilen siparişler ve her ay düzenli olarak gönderilen ürünler için ek bir kargo ücreti ödenmeyecektir. Bu sayede 70 TL’nin üzerinde bir tasarruf yapacaksınız.

Gönderim haftası nedir?

Gönderim haftası her ayın pazartesi günleri baz alınarak siparişinizin otomatik oluşmasını sağlar. Gönderim haftası olarak 2. hafta seçtiğinizde o ayın ikinci pazartesi günü siparişiniz otomatik olarak oluşturulur.

Ürünler ne zaman kargoya verilir?

Abonelik paketi kapsamındaki ürünleriniz abonelik satın aldığınız sırada sizin tercihiğinize göre her ayın 1. 2. 3. ve 4. haftası gönderilecektir.

Ürünlerin gönderim zamanın değiştirilebilir mi?

6 aylık abonelik paketi satın aldığınızda, her ay için ayrı sipariş oluşturulmaktadır. Üye girişi yaparak hesabım sayfanızdaki Abonelik Paketlerim sayfasında her ay gönderim yapılacak haftayı değiştirebilirsiniz. Teslimat haftasını kargoya verilme tarihinden 5 gün öncesine kadar güncelleyebilirsiniz.

Teslimat adresi değiştirilebilir mi?

6 aylık abonelik paketi satın aldığınızda, her ay için ayrı sipariş oluşturulmaktadır. Üye girişi yaparak hesabım sayfanızdaki Abonelik Paketlerim sayfasında teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Kargonuzun herhangi bir ay için başka adrese teslim edilmesini istediğiniz takdirde hesabım sayfanızdaki abonelik paketleri bölümünde ilgili aya ait teslimat adresini kargoya verilme tarihinden 5 gün öncesine kadar güncelleyebilirsiniz.

Bebek bezinde hangi beden gönderilecek?

Abonelik paketi satın aldığınızda ilk ay gelecek siparişiniz için bebek bezi bedenini seçebilirsiniz. Bundan sonraki aylarda bebeğinizin büyümesine göre aylık gönderim yapılacak bedenleri değişebilirsiniz. Dilerseniz hesabım sayfanızdaki abonelik paketleri bölümünde bebek bezi bedenlerini kargoya verilme tarihinden 5 gün öncesine kadar değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Abonelik paketini iptal edebilir miyim?

Abonelik paketi ücret ödemesi yapıldıktan sonra iptal edilmemekte, para iadesi yapılmamaktadır.

Abonelik paketi ile gelen ürünlerin değişimini nasıl yapabilirim?

Abonelik paketi kapsamında adresinize gelen bebek bezi numarasını değiştirmek isterseniz 90 gün içerisinde kargo ile size gelen ürün faturası ile birlikte en yakın Joker mağazasına giderek aynı ürünün farklı bedeni ile değişim yapabilirsiniz. Değişim yapabilmeniz için ürünlerin açılmamış ve ambalajının bozulmamış olması gerekmektedir. Ürünler tekrar satışa uygun olmak zorundadır.

Joker mağazalarından abonelik paketi üyeliği başlatabilir miyim?

www.joker.com.tr dışında tüm mağazalar da aynı fiyata ve aynı koşullarda üyelik paketi satın alımı yapabilirsiniz. Mağazadan başlatılacak üyeliklerde ödemede mağazalarda yapılacaktır. Mağazalarda ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde de taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

ÜYELİK ŞARTLARI


Prima Premium Care 6 Aylık Avantaj Paketini satın aldığınızda aşağıdaki üyelik koşullarını kabul etmiş sayılırsınız:

■ Abonelik paketi ilk 500 abonelikle sınırlıdır.


■ İster www.joker.com.tr’den ister tüm mağazalarda avantaj paketine üye olabilirsiniz.


■ Abonelik sürecinde Prima’nın piyasa genelinde yapabileceği paket içi bez ve ıslak mendil adet değişimlerinden Joker sorumlu değildir.


■ Bebek bezi beden değişimini Joker Baby mağazalarından yapabilirsiniz. Değişim için ürünlerin orijinal ambalajlarının bozulmamış olması ve sevk irsaliyesi /faturasının yanınızda olması gerekmektedir.


■ www.joker.com.tr ve Joker Baby mağazalarından ödeme yaparak “Prima Premium Care 6 Aylık Avantaj Paketi” üyeliğinizi başlatmış olursunuz. Joker Baby’den alınan bebek bezi abonelik paketi 6 ay boyunca verdiğiniz adrese her ay teslim edilecektir.


■ Her ay gelecek paketin içinde 2 paket Prima Premium Care bebek bezi ve 1 paket Prima 3’lü Islak Mendil bulunmaktadır.


■ Bebek bezi numarasını değiştirmek istediğinizde www.joker.com.tr den hesabım sayfasına giriş yaparak henüz hazırlanma aşamasına geçmeyen siparişlerinizdeki bebek bezi numaralarını değiştirebilirsiniz. Paket elinize ulaştıktan sonra bebek bezi numarasını değiştirmek isterseniz herhangi bir Joker Baby mağazasına giderek Prima Premium Care farklı numara ile değişim yapabilirsiniz.


■ Alınan üyelikler iptal edilemez. Ücret iadesi yapılmaz.


■ Ayrıntılı bilgi joker.com.tr de.

x
x

Hediye Listelerim

xEtkinliğe Katıl

*** Seçtiğiniz Etkinliği İptal Etme Şansınız Bulunmamaktadır.

x
Joker Aile Kulübü

Sipariş Takibi

Sipariş Takip Numaranız :
x

Joker.com.tr Üye Girişi

  • E-mail
  • Şifreniz
Şifremi Unuttum
Telefon Numaranız:
Geçici şifre ile hesabınıza erişmek için tıklayın.
x